Američtí vojáci sadisticky znásilňovali vězně!

Ilustrační foto  (Autor: Archív)
Autor: INT, jos - 
28. května 2009
12:38

ŠOKUJÍCÍ FOTOGRAFIE: Američtí vojáci v irácké věznici Abú Ghrajb znásilňovali vězně. Dokazují to minimálně dvě fotografie, které prezident Obama odmítl poskytnout veřejnosti.

S obviněním přišel deník Daily Teleghraph s odvoláním na generálmajora Antonia Tagubu, který případ vyšetřoval, píše server novinky.cz.

Jedna fotka zachycuje, jak americký voják znásilňuje vězeňkyni. Na dalším snímku pak překladatel znásilňuje muže.

Další snímky zachycují sexuální zneužívání a sexuálně motivované ponižování vězňů, k němuž jsou použity světélkující trubice, pendrek nebo drát. Na jednom záběru je vězeňkyně, které násilím strhli horní část oděvu a takto obnažili její prsa...

UPOZORŇUJEME, ŽE NÁSLEDUJÍCÍ VIDEO OBSAHUJE ZÁBĚRY NÁSILÍ A ODHALENÉ NAHOTY. KLIKNĚTE POUZE TEHDY, JELI VÁM 18 LET!

Video Irácké vězení Abu Ghraib - YouTube

Co si myslíte o irácké věznici Abú Ghrajb? Řekněte nám to v diskuzi!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

r00tcz ( 1. června 2009 13:35 )

Moudrost? Radsi misto Busha bych dal nebo volil opice (vycviceny pro mir). A ted jak to tak vypada i kdyz je Obama a svetovou krizi. Opice dokaze z blbce mit intelkulaci a hospodarit bez vydaje do valky. Je to zbytecne nas svet vyhazujou penize do valky, co kdybychom misto toho vylepsil ruzne veci.

fifi20 ( 28. května 2009 20:01 )

Po pádu dvojčat jsem byla pro s muslimama konečně zatočit.Ale tohle už je moc.Pro USA pěkná ostuda.Zatočit ,ano,ale civilizovaně.Chápu zlost i nenávist vojáků vůči nim,musí to tam být těžké.Ale nemělo by to být oko za oko...Lidé už však asi nevěří na spravedl nost z "hora" a proto berou "zákon " do svých rukou...to by se nemělo stávat.Těd se to američanům pěkně zkomplikuje...budou mít ještě více odpůrců a to je špatné...pos.... to!

lipno ( 28. května 2009 19:25 )

kdyby se jednalo skutečně o teroristy, ve skutečnosti se spíše jedná o lidi, kteří vyjadřují svůj odpor proti americké agresi, což se nesmí!

ermino ( 28. května 2009 16:34 )

USA teroristy vychovaly a potrvá pár generací, než na to odčiní.

brendy ( 28. května 2009 15:28 )

Škoda že je neodkrouhli tak je budeme živit v base a jak vylezou budou dělat to samé .

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud