Macronová (66) se loučila s Chiracem (†86) v minišatech. Za holé nohy to schytala

Autor: Darina Jíchová - 
2. října 2019
09:55

Brigitte Macronová (66) doprovodila svého manžela, prezidenta Emmanuela Macrona (41), na poslední rozloučení s politickou legendou Jacquesem Chirakem. Na zádušní mši dorazila francouzská první dáma celá v černém, ani na pietu si ale neodpustila minišaty. Svoje dlouhé hubené nohy předvedla v krátké sukni a vysokých lodičkách, dokonce se i přezula. Jedny jehly vyměnila za druhé, napsal list Daily Express.

Macronovi a Chirakovi mezi sebou podle francouzského tisku měli dobré vztahy. Macronová se přátelila se svou předchůdkyní Bernadette Chirakovou (86), která titul první dámy Francie držela po 12 let, v letech 1995-2007, kdy byl její manžel prezidentem země. Na pondělní rozloučení s Chirakem se sjela celá řada zahraničních státníků včetně ruského prezidenta Vladimira Putina nebo amerického exprezidenta Billa Clintona. Své zastoupení mělo i Česko, v Paříži byl předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO).

První dáma zná své přednosti

Pozornost se ale upírala na první dámu Francie, která ve svém celočerném modelu působila šik a sofistikovaně. Drobná Macronová i přes svůj pokročilý věk ráda ukazuje své štíhlé nohy, módní kritici poukázali na to, že si na pietu ani nevzala punčochy.

Oblečení si Macronová půjčuje a poctivě ho vrací

Neuniklo jim ani to, že se Macronová během dne přezula. Státníky v Elysejském paláci vítala v kožených lodičkách s kovovou špičkou, do kostela Saint-Sulpice přijela v semišových botách. Podpatků se ale nevzdala, dokonce obula ještě o něco vyšší jehly, z deseti centimetrů „přesedlala“ na jedenáct. Oboje lodičky pocházejí z jejího oblíbeného módního domu Louis Vuitton. Právě v této značce se na veřejnosti objevuje nejčastěji.

Tým první dámy sdělil novinářům, že Macronová v roce 2015 uzavřela s designery od Louise Vuittona dohodu. Na státní akce jí zapůjčují šaty a další doplňky jako kabelky, brýle, rukavice, boty nebo šály. „Všechno oblečení, které bylo paní Macronové zapůjčené, bylo zase vrácené. V modelech se objevuje pouze na předem domluvených událostech,“ uvedla tisková kancelář první dámy. Tvrzení potvrdil i Louis Vuitton.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Taurus70 ( 2. října 2019 21:45 )

Není nic odpornejsiho než stará baba hrající si na mladici🤮🤮

vilda696 ( 2. října 2019 21:04 )

Tak na Chiracův pohřeb přiletěli i z planety opic

titan33 ( 2. října 2019 16:40 )

ty krávo blbá je to manželka presidenta Francie,tak nic a co ta bachyně presidenta zemana co lítá jak pošuk v maskáčích, taky nic tebe nasere i paruka co má na hlavě, blbko když si celej život chodila v dřevákách tak nevíš co jsou vysoké podpatky

titan33 ( 2. října 2019 16:28 )

nevím jak se vyháknout na státní pohřeb, pohřby z duše nesnáším, nedokážu ani vlozit na hřitov k zesnulým, ale budou dušičky tak snad koupím cosi jiného a pak se vrátím zase o rok, to je zásek, který neumím ani popsat ..

y1xcvbnm ( 2. října 2019 14:13 )

foto 18, přihrbená jako opička před skokem, ukazuje stále ty hubené nožičky a myslí si jak je mladá, ty paruky má dost kvalitní , o tom se moc nepíše ale stejně je to obdivuhodné , takhle se pohybovat na jehlách skoro v 70ti letech

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud