Chlapce (15) postřelil před McDonaldem útočník na motorce. Na stroji nejel sám

Autor: tva - 
21. 7. 2019
19:25

Patnáctiletý postřelený mladík utrpěl vážná poranění, podle lékařů byl dokonce chvíli v ohrožení života. Útočník projížděl na motorce, na které podle svědků nejel sám. Událost se stala před pobočkou restaurace McDonald's v anglickém městě Coventry.

Postřelenému patnáctiletému chlapci navíc hrozí, že si z činu, který policie vyšetřuje jako pokus o vraždu, odnese i trvalé zdravotní následky. Vyšetřovatelé prohlížejí záznamy z průmyslových kamer a navíc mají podezření, že událost souvisí s dvěma dalšími incidenty, které se ve městě staly zhruba ve stejnou chvíli.

V jiné restauraci byl totiž nalezen podezřelý batoh s nožem uvnitř a v nedaleké ulici byl okraden muž o šperky. Vysoká frekvence policistů v centru města tak vyděsila i samotné obyvatele.

Kriminalisté se tak kromě vyšetřování případu vážně postřeleného chlapce pokoušejí také odhalit možné souvislosti mezi událostmi.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Jan Brandis ( 21. července 2019 21:24 )

Copak Anglie. Ta prochází poslední dobou tzv. humanizací, po které přijde dehumanizace😁.

tomik007 ( 21. července 2019 20:28 )

uprchlici se uz naucili jezdit na motorkach...

Zobrazit celou diskusi
Další videa