Dojemné shledání. Turistka, která vypadla z výletní lodi, si padla do náruče s přítelem

Autor: Darina Jíchová, ČTK - 
22. 8. 2018
17:57

Britka Kay Longstaffová (45), která v sobotu vypadla z paluby výletní lodi, se v Benátkách sešla se svým přítelem a rodinou. Jednalo se velmi dojemné a šťastné shledání, Longstaffová zářila štěstím a její tvář neopouštěl úsměv. Žena na otevřeném moři strávila 10 hodin a mnozí se domnívali, že pád do vody nepřežila, uvedl deník Daily Mail.

V Itálii na Longstaffovou čekal její přítel Craig Rayment a žena mu s nadšením padla do náruče hned, jak ho spatřila, neskrývala slzy štěstí a její tvář neopouštěl úsměv. Společně s Raymentem a rodinou následně zamířila na večeři, večer byl podle svědků plný smíchu a vtipů.

Britka Kay Longstaffová spadla na Jadranu z výletní lodi a 10 hodin trvalo, než ji zachránili.Britka Kay Longstaffová spadla na Jadranu z výletní lodi a 10 hodin trvalo, než ji zachránili. | Profimedia.cz

Horor se šťastným koncem

Děsivý zážitek na ní nebyl vůbec znát, Longstaffová a Rayment odmítli odpovídat na otázky tisku, večer chtěli strávit v klidu. Longstaffová poděkovala za záchranu pobřežní stráži. „Spadla jsem ze zádi Norwegian Star, byla jsem ve vodě deset hodin a tito báječní chlapci mě zachránili.“ V moři přežila hlavně proto, že si zpívala. Nyní se spekuluje o tom, jak z lodě mohla vypadnout, mnozí si myslí, že musela vyskočit.

„Taky bych vyskočila, kdybych tam s Craigem musela být,“ prohlásila bývalá manželka Raymenta, Kelly Raymentová (38). „Craig není ten nejpříjemnější člověk, když se napije. On a výletní loď na otevřeném moři? To může vést leda ke katastrofě. Živě si dokážu představit, jak jí asi bylo,“ dodala Raymentová.

Kapitán: Nevypadla, skočila

Bývalá letuška Longstaffová však díky dobrému fyzickému stavu i díky tomu, že Jadranské moře bylo teplé a klidné incident přežila ve zdraví. Záchranáři ji vytáhli zhruba 100 kilometrů od chorvatského přístavu Pula, v nemocnici strávila jen pár dní. Lékaři uvedli, že byla mírně podchlazená, ale jinak v pořádku. Žena už je v Benátkách, kam loď Norwegian Star mířila.

Tvrzení Longstaffové o tom, že z lodi vypadla, zpochybňují i další. Kapitán lodi ji přímo označil za „skokanku“, podle něho nikdo, kdo se na palubě chová zodpovědně, nemůže jen tak vypadnout. Ostatní cestující z Norwegian Star uvedli, že pár se často hádal. Longstaffová prý pila, než se přesunula na záď. Nehoda a její příčina se nadále vyšetřují.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

starypes ( 22. srpna 2018 18:31 )

Slívy často padají samy ze stromu a ona byla zřejmě ožralá jajk slíva, tak spadla, nebo skočila do moře.

Zobrazit celou diskusi
Další videa