Žena se vrhla z výletní lodi do moře! Zoufalý manžel se ji snažil zachránit

Autor: jh - 
16. dubna 2018
05:49

Dovolená snů na luxusním zaoceánském parníku Pacific Dawn se během okamžiku změnila pro rodinu v mrazivou tragédii. Australanka Natasha Schofield (47) před očima svého manžela přeskočila zábradlí a spadla třicet metrů do rozbouřeného moře. Muž se ji snažil zachytit za nohy, avšak marně. Žena byla prohlášena za mrtvou.

Matka tří dětí ve věku 12 až 16 let velmi pravděpodobně spáchala sebevraždu. Nezdálo se přitom, že by trpěla nějakými psychickými problémy, naopak měla prožívat dovolenou snů!

Jenže vše se obrátilo v tragédii po poslední večeři, kdy se šla projít s manželem po palubě lodi. Bezpečnostní kamery při tom pár zachytily, hrůzný skok ale zachycen nebyl. "Její manžel se ji snažil chytit za nohy, ale spadla," řekl vyšetřovatel. Natashiny děti naštěstí při hrůzné události nebyly.

Záchranná služba po několika hodinách hledání přerušila a žena byla prohlášena za mrtvou. Cestující pak čekali ještě pochmurné dva dny, než loď dojela do přístavu v Brisbane.

O spekulacích, zda mohl mít čin na svědomí manžel, se policie zatím nevyjádřila. Sebevraždy na výletních lodích ovšem nejsou nic neobvyklého, od roku 2000 se tímto způsobem připravilo o život 308 lidí.

Video: Výletní loď zachvátil požár, pasažéři museli skočit přes palubu

Video Výletní loď zachvátil požár, pasažéři museli skočit přes palubu - YouTube/Lin Shen Kh'ng

chyba.tretiho.uctu ( 16. dubna 2018 23:42 )

ani se jí nedivím, nechat si pořád do sebe strkat vocas

janka69 ( 16. dubna 2018 22:17 )

sebecká a hlúpa....nemyslela na deti ???? viete kto najviac plače na druhom svete ?? samovrahovia a matky , po ktorých ostali malé deti......

tomik007 ( 16. dubna 2018 18:12 )

toto je kvalitni nazor

tarzanzroduopic ( 16. dubna 2018 15:41 )

Viník je manžel, chtěla se třeba rozvést, tak do ní v zlosti sotil a zahrál se pak na chudáčka...

starypes ( 16. dubna 2018 15:36 )

Ženská ?! Víte kolik jich na světě je ? Skoro 2x víc než lidí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud