Skupinové kojení na veřejnosti: Za hranou, nebo přirozené?

14. března 2018
17:13

Statečné maminky hrdě vystavily svá těla, aby ukázaly, že se nestydí za své křivky po porodu. Ženy různých tvarů se nechaly zachytit zcela nahé s dětmi v náručí na australské pláži a zapózovaly i při kojení, které mnoha lidem na veřejnosti vadí.

Inspirující snímky vytvořila australská fotografka Trina Cary a zachycené ženy jsou její kamarádky. Poselstvím tohoto díla je dle fotografky „šířit lásku“ a „zmírnit kritiku ženského těla“. Jedním z cílů je i ukázat, že kojení dětí je naprosto přirozená a nádherná věc, která si nezaslouží odsouzení, což dokazují i následující slova fotografky.

„Byla jsem úplně u vytržení, když jsem viděla ty matky kojit – a nejen novorozence, byly tam různě staré děti, i několik od 18 měsíců výše,“ vysvětlila Trina Cary, která doufá, že její projekt pomůže matkám po celém světě akceptovat svá těla po porodu. „Pokud mohu pomoci ženám, aby se naučily milovat své strie, povislou kůži a další nedokonalosti, tak to udělám,“ uvedla. „Všechny jsme svým způsobem nádherné a musíme se přestat porovnávat s ostatními. Jsme všechny unikátní a tak je to v pořádku,“ doplnila. Na její snímky se můžete podívat v galerii pod článkem.

Video Jak kojenci sají mateřské mléko? - Pregnancy Animation

balika ( 14. března 2018 18:37 )

Kravín u moře.

sronin ( 14. března 2018 18:37 )

a žádný chlap tam není ? diskriminace !!!

matno ( 14. března 2018 18:23 )

No jasně. A příště to bude hromadná soulož a po devíti měsících hromadný porod. To bude hustýýýý ...

matno ( 14. března 2018 18:19 )

 To dítě na fotce úplně vpravo se evidentně kojit nechce. Není to týrání?

zlymikes ( 14. března 2018 17:49 )

Na hraně může být akorád novinář z Blesku a farář.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud