Jako na Titaniku: Chodbu luxusní výletní lodi zaplavila voda, pasažéry vedli do bezpečí

Autor: Darina Jíchová - 
6. 5. 2018
17:25

Pasažéři luxusní výletní lodi Carnival Dream sdíleli na sociálních sítích hrůzostrašně vypadající snímky toho, jak chodby a pokoje na parníku zaplňuje voda. Podle vedení společnosti Carnival Cruise, která loď vlastní, došlo k nehodě požárního systému a spustily se sprinklery. Zatopené bylo deváté podlaží, pasažéři z více než 50 pokojů museli být přemístěni do wellness centra, kde strávili noc na karimatkách, napsal deník Daily Mail.

Incident na svém Facebooku popsala jedna z cestujících Marla Hasseová. „Jsme na plavbě po západním Karibiku. Tohle se stalo pátý den na naší sedmidenní cestě. Ze zdí začala stříkat voda, tisíce litrů okamžitě zaplavily naše pokoje a chodbu a naprosto zničily luxusní apartmá,“ uvedla Hasseová.

„Přemístili nás do wellnesu a dali nám karimatky. Slíbili, že nám vrátí 50 % z ceny, co jsme za pobyt zaplatili.“

Video Horor na palubě výletní lodi. - Facebook

„Byl to naprostý šok. Vyběhli jsme z kajuty. Ten pohled, co se nám naskytl, připomínal scénu z Titaniku. Chodba se plnila vodou, lidé křičeli a panikařili. Posádka nás pak uklidnila a přesunula jinam,“ řekla Hasseová.

Kompenzace pro cestující

„Nehoda nijak neovlivní zbytek plavby. Naše posádka okamžitě začala likvidovat škody. Voda byla odčerpána. Děkujeme všem cestujícím, které incident poškodil, za trpělivost. Bude jim vrácena polovina ceny jejich zájezdu a dostanou slevový voucher na další plavbu,“ sdělilo vedení Carnival Cruise televizní stanici Fox News.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

fotrpjotr ( 6. května 2018 18:14 )

Na té lodi by se dobře převáželi migranti z Evropy do USA.

Zobrazit celou diskusi
Další videa