Žena prozradila, jak přežila zběsilý útok psů. Má za sebou 24 operací

2. 8. 2017
17:36

Beata Obuchowská (33) pracovala na farmě v Hertfordshiru jako uklízečka. Po útoku byla ve vážném stavu a musela se podrobit 24 operacím, nejvíce zranění utrpěla v horní polovině těla a v oblasti nohou.

Teprve nyní, téměř po třech letech, prozradila, jak se jí podařilo přežít hrůzostrašný útok.  Na farmě pracovala teprve tři dny, když došlo k této děsivé události. Den se ničím nelišil od předchozích, dorazila na farmu a pustila se do práce a v tom psi zaútočili.

Nejdříve jí šli po rukou, z paží jí trhali kusy masa i prsty. „Jeden se mi zakousl do pravé ruky a druhý do nohy – tím mě povalili na zem a pokračovali. Hráli si se mnou, snažili se mě vláčet každý na jinou stranu. Při svých 162 centimetrech jsem pro ně byla jako hračka,“ sdělila deníku Daily Mail. Obuchowská řekla, že během napadení myslela na svou sedmiletou dceru a na to, že musí kvůli ní přežít.

Samozřejmě se snažila i bránit, bohužel bezvýsledně. „Dělala jsem všechno možné, házela jsem po nich kameny, hladila je, kousala je, ale nic nepomáhalo. Byli jako utržení ze řetězu.“ Nakonec dělala mrtvou a doufala, že tím psy obelstí. Po chvilce se tak opravdu stalo a psi ji nechali být.

Její zranění byla velmi vážná, v nemocnici strávila dva a půl měsíce. Levou ruku se lékařům podařilo zachránit celou, nicméně na pravé ruce jí museli amputovat dva prsty. Jediné štěstí bylo, že na farmu dorazil i její majitel a posléze i provozovatel Nijamul Islam (44), který má farmu pronajatou. Islam již dříve čelil obvinění ze špatného zacházení se zvířaty vedoucí k jejich agresivitě.

„Proč jste volal ambulanci, z toho budu mít jen problémy,“ obořil se na majitele farmy, který Obuchowské poskytl první pomoc a odvedl ji do bezpečí. „Policii řekněte, že jste byla napadená na cestě,“ řekl zraněné. Útok psů byl tak brutální, že se policisté domnívali, že se jedná o trestný čin. Mysleli si, že někdo psy na ženu záměrně poštval.

Letos konečně došlo k soudu, kde všechno vyšlo najevo, Islam byl shledán vinným a stráví dva a půl roku ve vězení. „Myslela jsem si, že to nepřežiju. Teď je konečně po všem, se zvířaty ale už nikdy nebudu moct pracovat,“ sdělila tisku Obuchowská. „Pochybuju, že se poučí ze svých chyb, dva roky ve vězení jsou málo,“ řekla na závěr.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa