Školačku (†14) roztrhala smečka rozzuřených psů: Ucítili koláč, který jedla

Autor: shp - 
27. března 2013
08:35

Noc chtěla strávit u kamarádky. Když přišla do jejího domu, vrhla se na ni rozzuřená smečka psů. Jeden z nich se dívce (†14) zakousl do krku a strhl ji na zem. Útoku pěti zvířat školačka neměla šanci se ubránit.

Jade měla přespat přes noc u své kamarádky Kimberley Concannon v Athertonu nedaleko britského Manchesteru. Aby měly dívky večer co k jídlu, vzala Jade s sebou masový koláč. Jakmile ho ale vycítili psi matky Kimberley, okamžitě se na ni vrhli.

Na největšího psa vystřelili devětkrát

„Nejdřív jsme slyšeli, jak na ni začali štěkat, když začala koláč jíst. Pak se na ní psi vrhli. Snažila se je setřást, ale oni se rozzuřili a napadali ji dál. Přemohli ji uvnitř domu,“ řekl jeden z kamarádů Jade deníku The Sun. „Když přijela policie, byli psi kromě jednoho už venku. Věříme, že strážníci na největší zvíře vystřelili devět kulek, než padlo,“ dodal.

Matka po útoku utekla

Policie byla nucena rozzuřená zvířata postřílet. Jen jedno se jim podařilo odchytit. Podle The Sun šlo o velká bojová plemena jako anglického bulteriéra a amerického pitbulteriéra. „Byla opravdu zlatá, je mi jí moc líto,“ řekla spolužačka Jade Natasha Hunt (14). Slyšela, že po útoku utekla matka Kimberley pryč z domu. Policie ji bude vyšetřovat, protože neuhlídala svá zvířata.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

krupan10 ( 28. března 2013 13:14 )

tos teď mluvil o čecháčcích mr.doune ?

krupan10 ( 28. března 2013 13:12 )

máte plnou pravdu. Pit a amstaf je zakázán. Celej článek je zaměřen na podněcování záště vůči psům. Mám stafordšírského bullteriéra a nedokážu si představit, že by někoho kousl, stejně tak na výstavě můžu každého pohladit, to si nedovedu u jiného plemena představit. Přitom tato plemena mají oproti lidem opravdový charakter a nikdy by pána nezradili.

krupan10 ( 28. března 2013 13:04 )

máte psavdu, nikdo psům nerozumí, nic o nich neví, ale chytří jsou všichni jak opice. Přitom pes je největší přítel člověka a ne nepřítel. Psi nmají skutečný charakter, na rozdíl od některých lidí.

krupan10 ( 28. března 2013 13:00 )

no to je bohužel všechno o lidech. Někdo je slušnej, druhej není. Tak je to se vším

krupan10 ( 28. března 2013 12:58 )

myslím, že všechno moc paušalizuješ. Nevím, co máš proti psům, demente.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud