Útočník s brokovnicí vtrhl do zábavního parku a zajal rukojmí, policie je osvobodila

Útok v zábavním parku v Nuneatonu  (Autor: Twitter)
Autor: ČTK, lm - 
22. října 2017
20:16

Britská policie v zábavním parku v Nuneatonu v centrální části Anglie osvobodila dvojici rukojmích, které zadržoval ozbrojenec. Informovala o tom stanice BBC s odvoláním na vedoucího kuželkového střediska, kde se incident odehrál. Policie zatím událost nekomentovala, uvedla jen, že nesouvisí s terorismem.

"Potvrzujeme, že incident nemá žádnou spojitost s teroristickou aktivitou," uvedla policie na twitteru. Žádné další podrobnosti neuvedla.

O ozbrojenci informovala média s odvoláním na svědky. Portál Coventry Telegraph uvedl, že útočník měl brokovnici se zkrácenou hlavní. Stejnou informaci sdělila stanici Sky News jedna svědkyně, která tvrdila, že jí to řekli zasahující policisté.

Vedoucí kuželkárny Mehdi Amshar řekl televizi Sky News, že ozbrojenec zadržoval dva zaměstnance podniku. Amshar také uvedl, že jedou z rukojmí byla zřejmě útočníkova bývalá přítelkyně či manželka.

Na místě je přítomno několik sanitních vozů a v areálu přistál rovněž vrtulník letecké záchranné služby, který ale po nějaké době z místa opět odletěl.

Video: 8 minut hrůzy v Londýně: Teroristé „pro Alláha“ bodali lidi do krku

Video 8 minut hrůzy v Londýně: Teroristé „pro Alláha“ bodali lidi do krku - Reuters/Hudebni banka

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud