Pátek 22. října 2021
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor
Oblačno, déšť 15°C

Dům hrůzy ze slavného hororu je na prodej: Majitelé za něj chtějí 26 milionů!

Autor: rc - 
11. října 2021
14:17

Milovníci paranormálních jevů by nyní měli zbystřit. Na prodej je dům, jehož záhadná minulost inspirovala tvůrce světově úspěšného hororového snímku V zajetí démonů. Současní majitelé Jenn a Cory Heinzenovi, kteří se zabývají paranormálními aktivitami, nabízí stavení ležící uprostřed lesů za víc jak 26 milionů! S prodejem však nesouhlasí jejich dcera, která o strašidelném domě natáčí videa na sociální síť TikTok a má s nimi obrovský úspěch.

Dům v americkém státě Rhode Island byl postaven v roce 1736 a to ve stylu Cape Cod. Jedná se o jednoduchou architekturu bez výrazného zdobení se sedlovou střechou. Domy Cape cod jsou uzpůsobeny tak, aby odolaly nevlídnému počasí.

Nechvalnou popularitu získal poté, co se do něj v roce 1970 nastěhovala rodina Perronových. Novým obyvatelům domu se údajně krátce po nastěhování začali zjevovat duchové, kteří manžele Perronovi i jejich děti začali terorizovat.

Rodina brzy kontaktovala proslulé lovce duchů, manžele Warrenovy. O jejich působení v domě Perronových vypráví film V zajetí démonů. Podle Warrenových obyvatele domu terorizoval duch Bathsheby, čarodějnice, která v oblasti dříve žila.

Znovu na prodej

Farmářský dům v Burrillville podle informací magazínu Forbes disponuje čtrnácti pokoji a leží na 8 akrech půdy. Obývací pokoj, v němž se nachází krb, zdobí děsivé panenky. Dokonce v domě najdete i repliku panenky Annabelle, která je rovněž předlohou několika hororových filmů.

V roce 2019 se jeho majiteli stali manželé Jenn a Corry Heinzenovi, kteří se tam nastěhovali s dcerou Madison. Po nastěhování kromě zkoumání jeho duchařské minulosti začali dům renovovat, což je v přepočtu vyšlo na víc jak milion korun. Jeho hodnota tak po renovaci stoupla a stavení se rozhodli nabídnout za neuvěřitelných 26 milionů korun!

Úspěch na TikToku

Ze stěhování není zrovna nadšená jejich dcera Madison, která o děsivém domově vypráví na sociální síti TikTok. Její hrůzu nahánějící příběhy mají velký úspěch a sleduje ji víc jak milion lidí.

„Toto je video, o kterém jsem si myslela, že nikdy nenatočím, ale pokud jste ještě neviděli novinky, tak jsme dům nabídli k prodeji. Věřte, že to nebylo snadné rozhodnutí, je to něco, o čem jsme přemýšleli už měsíce a existuje mnoho důvodů proč,“ uvedla ve videu Madison s tím, že hlavním důvodem bylo zdraví a pohoda celé rodiny a hlavně jejího otce. Zároveň dodala, že i tak bude přidávat videa o paranormálních jevech.

Vášeň pro paranormální aktivity zdědila po svých rodičích, kteří dům koupili, aby mohli zkoumat paranormální aktivity uvnitř. Pro britský deník Daily Star majitelé uvedli, že se několikrát v domě spojili s duchy. „Jakmile jsme si uvědomili, že jsme oba vzhůru a oba jsme to viděli, bylo to pryč,“ uvedli.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa