Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Krásnou asistentku poslance Nasťu (†25) zabil elektrický proud, když jí spadl mobil do vany

Autor: shp - 
30. března 2021
13:18

Když se koupala ve vaně, použila mobil. Naneštěstí byl kvůli nabíjení připojen do elektrické sítě. Krásné Anastasii Scherbinině (†25) z ruského Novosibirsku spadl nedopatřením do vody a probil ji. Kancelářskou pracovnici, která v minulosti pracovala i jako asistentka poslance, to stálo život.

Šla před spaním do vany a vzala si s sebou chytrý telefon,“ citoval web Daily Star prohlášení policie. „Byl téměř vybitý, takže použila nabíječku, aby nebyla bez chytrého telefonu, i když se zrovna koupala. Telefon upustila a byla probita elektrickým proudem. Okamžitě zemřela,“ uvádí se v něm dále.

Případ vyšetřuje policie

Strážci zákona se případem zabývají i nadále. Ruské úřady bijí na poplach a varují mladé lidi, aby si nenabíjeli mobilní telefony poblíž vany. Jde totiž už o několikátou tragickou smrt podle stále stejného scénáře. Letos v lednu zemřel teprve dvanáctiletý syn bloggerky Anastasie Sosnovskaji.

Když se koupal, nedopatřením mu spadl z kraje vany jeho iPhone 4 do vody. Vzhledem k tomu, že přístroj byl také připojený na nabíječce, potkal ho stejný osud jako Nasťu. O měsíc později byla nalezena v ruském Archangelsku mrtvá ve vaně krásná prodavačka Olesya Semenová (†24).

Další oběti obdobných incidentů

I ona doplatila na dobíjení mobilu během koupání ve vaně. Mezi dalšími oběťmi obdobných incidentů z východu jsou školačka Anna K. (†15) z Moskvy, šampionka bojových umění Irina Rybniková (†15) ze sibiřského Bratsku a pokerová hvězda Liliya Noviková (†26), která byla označována za matematického génia.

Video: Kráska žije jako ve filmu 50x a stále poprvé. Po záchvatech zapomíná na přítelkyni.
Video  Kráska žije jako ve filmu 50x a stále poprvé. Po záchvatech zapomíná na přítelkyni  - TikTok
Video se připravuje ...

dfghjk ( 30. března 2021 18:47 )

Nabíječka musela být ruským výrobkem ve stylu "vyděržaj pioněr".

Zobrazit celou diskusi