Středa 27. leden 2021
Svátek slaví Ingrid, zítra Otýlie
Oblačno, sněžení 1°C

Žralok potkal u pobřeží pětimetrového krokodýla: Nedaleko se koupaly rodiny s dětmi!

Autor: jžk - 
2. prosince 2020
18:49

V kalných vodách australského pobřeží se setkal sladkovodní krokodýl a žralok bělavý. Ne, tohle není začátek vtipu, ale realita, kterou se podařilo zachytit na dron mladému páru youtuberů.

Cestovatelé Chelsea a Bryce, kteří zrovna rybařili v Kununurře v západní Austrálii, zachytili kamerou na dronu setkání, které je možné jen na místech, kde se sladké řeky vlévají do slaného oceánu. K číhajícímu pětimetrovému krokodýlovi se přiblížil nebezpečně blízko žralok.

Krátké setkání navíc proběhlo nedaleko břehů, kde se v tu chvíli koupalo množství lidí, mezi kterými byly i rodiny s dětmi! Mladý pár zůstal z videa v šoku. Žralok, který chvíli vypadal, že má v plánu gigantického nepřítele zaplašit, se nakonec rozhodne neriskovat a odpluje do bezpečí hlubších vod. Mohutný krokodýl se svačinky nedočkal.

Neuvědomovali jsme si, že by v této oblasti byli krokodýli nebo žraloci, protože místní se tu koupají,“ uvedla Chelsea pro Daily Mail Australia. „Myslím, že to byla vzácnost, ale je dobré říct veřejnosti, co za nebezpečí na ně číhá ve vodách v Kimberley,“ dodala. Jejich video se stalo virálním a zaručeně přesvědčilo několik jejich fanoušků, aby už nikdy do moře nevlezli.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud