Vnadná bývalka českého milionáře Kanta promluvila o „ženě svého života“: Veřejné vyznání bývalé sokyni!

Autor: chal - 
12. ledna 2020
19:55

Česko-švýcarský milionář Miloš Kant (64) se svou bývalou snoubenkou Margaridou Aranhaovou (27) zřejmě zakopali válečné sekery a oba si už žijí podle svého, aniž by si na toho druhého vzpomněli. Zatímco Miloš se s fanoušky již tradičně podělil o fotky ve společnosti spoře oděných děvčat, Margarida se na nový rok vyznala z lásky k nejvzácnější ženě svého života.

Z velké lásky byla velká nenávist a teď už z ní zřejmě zbylo jen jedno velké nic. Turbulentní vztah majitele švýcarského nočního klubu Miloše Kanta a portugalské televizní hvězdičky Margaridy Aranhaové trval jen pár měsíců, nesourodá dvojice ale dokázala plnit stránky médií ještě dlouho po rozchodu.

Bývalí milenci po sobě prostřednictvím bulváru plivali a nenechali na sobě nit suchou. Margarida se od Kanta snažila distancovat a tvrdila, že s ním neměla žádný sex, postarší Čech zase Portugalku nepřímo označil za zlatokopku, která chtěla jen jeho peníze.

Vzájemně si pak hrozili právníky, čili bylo kolem nich stále rušno. To se ale časem změnilo a Miloš i Margarida se zřejmě uklidnili. Místo kydání hnoje na bývalého partnera se tak oba věnují sami sobě – Kant svému byznysu, jeho exsnoubenka vzdělání a rodině.

Margarida podle všeho našla cestu zpět ke své mamince, která si podle portugalských médií Miloše Kanta za zetě nepřála a své dceři to dala najevo. Ke svatbě ale nedošlo a paní Aranhaová si mohla oddychnout. Vztah s Kantem ovšem nebyla jediná věc, kterou kdy musela s dcerou probírat.

Margarida se už dříve v televizní reality show Love on Top, kterou dokonce vyhrála, pochlubila pikantní historkou. Před několika lety prý s nejmenovaným mužem udržovala internetovou konverzaci s erotickým podtextem a jak se později dozvěděla, její matka s ním dělala to samé! Jablko v tomto případě skutečně nepadlo daleko od stromu.

Margarida má ale s maminkou dobré vztahy, což potvrdila v dojemném vyznání. „Tohle je žena mého života. Miluju tě, mami, jsi nejkrásnější ze všech,“ napsala ke společným fotografiím na Instagramu.

Miloš Kant strávil s rodinou vánoční svátky, na Silvestra to ale zase rozjel přesně tak, jak má ve zvyku. Párty ve svém klubu Princesse ve švýcarském Lucernu si pořádně užil - jak jinak než ve společnosti spoře oděných, vnadných tanečnic.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud