Milionář Kant (63) má strach o tatínka: Zahání ho s cizí ženou v cizím pokoji?

Autor: SKS - 
30. listopadu 2019
16:54

Česko-švýcarský podnikatel Miloš Kant (63) má strach o tatínka! Kant senior je už v pokročilém věku, takže zdraví logicky neslouží tak jako dřív. Naštěstí se ale může spolehnout na oporu, kterou má ve svém synovi. Miloš za tatínkem zašel do nemocnice a na návštěvě nafotil několik dojemných fotek. Hned další den na sociální síť nasdílel snímky krapet peprnější...

Miloš Kant se dostal do povědomí veřejnosti díky teatrální žádosti o ruku. Podnikatel letos v červnu poklekl před objektivy fotografů na červeném koberci filmového festivalu v Cannes před Portugalkou Margaridou Aranhovou (26), kterou v té době znal pouhých šest týdnů.

Snímky zamilovaných snoubenců obletěly celý svět, od léta se toho ale hodně změnilo a Kant už s Margaridou pár netvoří. Co se však nezměnilo, je Kantův zvyk sdílet se svými fanoušky na sociálních sítích prakticky vše, co dělá.

Své sledující tak například koncem listopadu dojal sérií fotografií, které zachycují jeho tatínka. Miloš sám už není nejmladší, však mu už také táhne na 70, takže je jasné, že se Kant senior dožil úctyhodného věku. A k tomu se bohužel vážou i zdravotní neduhy.

Pan Kant tak skončil v péči lékařů a Miloš ho navštívil v nemocnici. „Můj táta v zas*ané nemocnici,“ doplnil mladší z Kantů. Návštěva udělala seniorovi evidentně radost a vykouzlila mu úsměv na tváři.

Milošovi zase zřejmě udělala radost polosvlečená dívka, jejíž fotky sdílel na instagramu jen den poté. Podnikatel její tělo zdokumentoval téměř dokonale a kromě obličeje z ní ukázal skoro vše. Jak se zdá, přes vztah s Margaridou Aranhovou se už definitivně přenesl.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Kral-klonu ( 30. listopadu 2019 19:14 )

Srač..ky

otrusnik ( 30. listopadu 2019 18:11 )

Proboha proč Blesk nás zásobuje takovým obšourníkem???

dajka123 ( 30. listopadu 2019 18:05 )

Něco tak šeredného a tupého jako je ten senilní slizoun se hned tak nevidí. Co nemá v hlavě v apatyce nekoupí. Těma ku*vama si akorát honí ego nebo na víc nemá. 🤮

tomik007 ( 30. listopadu 2019 17:51 )

TATINEK ho mel radeji vycakat do zachodu....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud