Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Našel český milionář Miloš Kant další 2v1? Podnikatel promluvil o novém vztahu

Autor: SKS - 
27. října 2019
05:30

Miloš Kant (63) se zřejmě definitivně přenesl přes rozchod s portugalskou televizní hvězdou Margaridou Aranhovou (26). Na sociálních sítích se už nevěnuje útokům na svou exsnoubenku a místo toho se svými fanoušky sdílí lascivní fotografie jiných krásek. Jednou z nich je i Margaridina „náhradnice“ Andreia Machadová. Vnadná Portugalka nahradila krajanku na pozici výkonné ředitelky Kantova nočního klubu a portugalská média spekulují, že obsadila i její místo v Kantově posteli…

Vztah česko-švýcarského milionáře Miloše Kanta s portugalskou tanečnicí a hvězdou reality show Love on Top Margaridou Aranhovou se zprvu zdál jako láska na celý život. Postarší podnikatel svou lásku v létě dokonce požádal o ruku po pouhých šesti týdnech známosti.

Vše bylo zalito sluncem. Alespoň na sociálních sítích, kam milenci po dobu trvání vztahu umístili možná až stovky společných fotografií. Po necelých třech měsících se Miloš s Margaridou rozešli a vydali se na válečnou stezku. Kant Portugalku nepřímo označil za zlatokopku, ona jeho zase za bláznivého starce.

Z Miloše Kanta po rozchodu dštilo velké rozčarování, z nejhorší kocoviny v životě se už ale zřejmě definitivně dostal a nyní už zvesela toká s pracovnicemi jeho nočního klubu Princess ve švýcarském Lucernu.

A fotografie spoře oděných krásek pravidelně dává na svůj instagram. Portugalská média nejvíce zaujaly ty snímky, na kterých se objevuje nová výkonná ředitelka klubu Princess Andreia Machadová.

Vnadná černovláska na této pozici nahradila Kantovu exsnoubenku a podle portugalských bulvárních médií Margaridu možná vystřídala nejen tam. Sám Kant tyto spekulace nepotvrdil ani nevyvrátil. „Mám rád její povahu, je skvělá. Nejsou s ní žádné stresy jako s Margaridou,“ srovnal Kant „své“ ženy pro server Tv7dias.pt.

„Rád s Andreiou trávím čas, dobře jsme si popovídali,“ doplnil podnikatel. I když by Andreiu za svou přítelkyni neoznačil, drží se prý hesla „nikdy neříkej nikdy“. „Jsme přátelé už asi tři roky, jsme spolupracovníci. Zrovna teď na vztah nemyslím, ale bůhví co se může stát zítra. Takový je život,“ uzavřel Kant.

hejpockej ( 27. října 2019 11:04 )

ale mozna, ze je pan preci jenom chytrej, a proste si jen zije svuj zivot a s temahle clankama nema nic spolecnyho, ze to dela bulvar, a ze mu je to putna.

hejpockej ( 27. října 2019 10:58 )

kdyby mel IQ o troshu vyssi, mozna by tak zamindrakovanej nebyl, a nemel by potrebu cosi neustale dokazovat, jako ze ma prachy a ze jako muze mit zensky, na ktery by normalne (tj.bez penez) nemel

Htachahndrachu ( 27. října 2019 10:32 )

Jak se nekomu muže líbit sadelnaté pr...delaté prase?Tim myslim hlavně ty šlápoty 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Htachahndrachu ( 27. října 2019 10:19 )

Tento hnus nikoho nezajima jen kur....vy a uchylaky

villon ( 27. října 2019 10:18 )

Je to sympaťák a velký bojovník, pro lásku šel by světa kraj, romantika jako stehno

Zobrazit celou diskusi