Zoufalá máma ukázala, co dokáže heroin: Ze syna udělal trosku za pouhých sedm měsíců

Autor: rc - 
21. října 2019
06:05

Na sociální síti se objevil dojemný příspěvek Jennifer Salfen-Tracyové, v němž žádá o pomoc při pátrání po nejstarším synovi Codym, který propadl heroinu a metamfetaminu a už několik týdnů o něm neslyšela. Jennifer zároveň k příspěvku přidala šokující fotografie Codyho, které dělí od sebe pouhých sedm měsíců. Na jedné z nich je usmívající se svalnatý mladík a na druhé z nich už jen vyhublá troska.

Máma Jennifer Salfen-Tracyová už pár týdnů neviděla svého syna Codyho Bishopa. Cody se rozhodl odejít z domova a žít po svém. Jediné, co věděla, že se nachází někde v Las Vegas. Začal však brát drogy a zoufalá máma neví, jak by mu mohla pomoci. Vytušila však sílu sociálních sítí, a tak na facebooku publikovala svůj příběh s nadějí, že ho někdo viděl a ví, jak se mu daří.

„Váhala jsem nad sdílením, ale hodně lidí se mě ptá, jak se věci mají, a tak cítím, že bych to měla sdílet. Dozvěděla jsem se, že mnoho lidí a rodin se vypořádávají se stejným zármutkem, ale prostě o tom nemluví. To je skutečný problém dnešního světa, potřebujeme se semknout,“ napsala v komentáři zoufalá Jennifer. K dojemnému příspěvku zároveň přiložila fotografie, které od sebe dělí pouhých sedm měsíců.

Na první z nich je vyfocen pěkný a usměvavý muž. Na druhé z nich je na kost vyhublý mladík bez jiskry. Člověk by jen stěží řekl, že na obou snímcích je vyfotografován stejný mladík. „Cody je stále bezdomovcem v Las Vegas a neslyšela jsem o něm celé týdny. Slyšet, jak špatně na tom je, je těžké, ale neslyšet o něm vůbec, je horší. Nevědomost ničí člověku spánek. Je těžké pochopit, jak jedinci, kteří mají rodiny a děti, které je potřebují, se rozhodnou pro takový život,“ dodala k příspěvku. Pod jejím příspěvkem se začaly hromadit komentáře, kam lidé psali, že si prošli či procházejí tím samým a cení si toho, že se nebála svůj příběh zveřejnit.

Netrvalo dlouho a Codyho díky jejímu příspěvku našli. Jennifer proto na facebooku založila skupinu Cesta k zotavení Codyho Bishopa, kam píše pokroky svého syna k tomu, aby se z drogové závislosti vyléčil a začal žít nový život bez drog. „Chci poděkovat těm, kteří s ním mluvili, a poděkovat vám za všechny modlitby. Toto není problém, kterému čelí moje rodina, ale téměř každý zná někoho, kdo je závislý na drogách,“ napsala do příspěvku Jennifer.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Kristyna Pultarova ( 13. listopadu 2019 00:05 )

Dajka davajka ses trochu vic mimo

jany ( 25. října 2019 13:45 )

asi tak nejak. kvuli cigaretam lidi nekradou, nevrazdi

jasnovidec01 ( 24. října 2019 23:28 )

Oxana Pavelkova ( 22. října 2019 00:29 )

Lidi není tě, co to prodávají.

Oxana Pavelkova ( 22. října 2019 00:27 )

Podekuje spoluobčance Tereze Hlůškove...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud