Nebožtík se při pohřbu ozval z rakve: Pusťte mě ven! Pozůstalí brečeli smíchy

Autor: yks - 
14. října 2019
12:35

Až k slzám rozesmál ještě po smrti Ir Shay Bradley z Dublinu pozůstalé, kteří se s ním přišli rozloučit na místní hřbitov v obci Kilmanagh. Namísto smuteční hudby přerušované občasnými vzlyky se ozval hlas nebožtíka domáhajícího se propuštění z truhly! Bradley záznam pořídil před svou smrtí a proměnil tím své poslední rozloučení v komický skeč, při kterém se pozůstalí doslova prohýbají smíchy!

„Kde, to dop*dele jsem? Pusťte mě ven! Je tu zas*aná tma!“ ozvalo se zničehonic na pohřbu Shaye Bradleyho, který odešel v úterý po dlouhé a těžké nemoci. Ještě dříve, než se tak stalo, pořídil ale s pomocí své vnučky Chloe zvukový záznam, kterým nachystal svým zdrceným příbuzným pořádné překvapení.

Truchlivé shromáždění vzlykalo v sobotu nad rakví umístěnou v hrobě a čerstvě zasypanou květinami. Hrály k tomu dudy, když v tom se náhle ozval hlas jejich nebožtíka. Ten navíc svůj proslov k pozůstalým nezapomněl okořenit pestrou dávkou vulgarismů.

„Kde to dop*dele jsem? To jako slyším kněze? Pusťe mě ven! Je tu tma! Tady je Shay, jsem v té bedně. Ne v reprobedně, v té, co je před vámi, dop*dele. Jsem mrtvej, ne?!“ ozývalo se z reproduktorů.

Video  Nebožtík při pohřbu rozesmál pozůstalé k slzám: „Pusťe mě ven!“ hulákal, „Je tu tma!“  - Youtube/Keydric

Zatímco pozůstalí se marně pokoušeli vzdorovat smíchu, ozval se ze záznamu nebožtíkův falešný zpěv: „Ahoj, a zas ahoj, ahoj, jenom jsem se tu vytočil, abych vám dal sbohem!“ To už nevydrželi ani ti nejsmutnější a podlehli komičnosti celé situace.

„Když umíral, měl přání, abychom mu tohle pustili na jeho pohřbu. To byl chlap! Všechny nás rozesmát, když jsme byli tak neuvěřitelně smutní. Byl to úžasný člověk,“ napsala o svém tátovi na twitteru jeho dcera Andrea. Která také sdílela fotografii svého dobromyslně vyhlížejícího otce. Video, které uveřejnila Shayeova vnučka, mezitím na sociálních sítích získalo obrovskou popularitu a obdivují ho desítky tisíc lidí.Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

muscula ( 14. října 2019 17:59 )

u nás hudba hrála na Žofíně tak hlasitě jak Ivana nařídila

AntonioUseruti ( 14. října 2019 17:10 )

Tak na tohodle borce ani maestro Čárlestón s Vlastičkou Chramostejlovou skrátka nemaj.

Damir55 ( 14. října 2019 17:02 )

Trapný

sarka.q ( 14. října 2019 14:47 )

Nápad a vtip zazněl ve starším dílu seriálu Modern Family, kdy toto sliboval Phil svému otci.

Monikay ( 14. října 2019 13:10 )

vtipné, asi se to k němu hodilo

Zobrazit celou diskusi
Další videa