Český milionář nahradil prsatou exsnoubenku dvojnicí: Jsou si děsivě podobné!

Autor: SKS - 
19. 9. 2019
05:33

A nedá si pokoj! Miloš Kant (63) je asi zkrátka nepoučitelný. Vypadá to, že nepovedený vztah s portugalskou televizní hvězdičkou Margaridou Aranhaovou (26) česko-švýcarského podnikatele nijak nepoučil, neboť se teď lísá k ženě, která by se dala označit za Margaridinu dvojnici! Kantova nová kráska je také z Portugalska, také vystupovala v televizní reality show a stejně jako Margarida tančila v Kantově nočním klubu!

Kus za kus. Vypadá to, že přesně tímto způsobem se český podnikatel Miloš Kant nakonec vypořádal s rozchodem s portugalskou tanečnicí a televizní hvězdičkou Margaridou Aranhaovou. Po Kantově boku se místo Margaridy objevila další krásná dívka, která nápadně připomíná milionářovu bývalku. Jen považte.

Kant se s novou dívkou vyfotografoval v zákulisí svého nočního klubu Princesse, kde se podnikatel mimo jiné seznámil i s Margaridou. Snímky, na kterých stárnoucí svůdník krásku ochmatává, Kant umístil na instagram a připojil jednoduchý komentář.

Video  Margarida si nechala vylepšit pozadí  - Instagram

„Joana Afonso,“ napsal seladon. Po troše poctivé novinářské investigace se ukázalo, že Joana Afonsová (22) je stejně jako Margarida Portugalka, a aby těch náhod nebylo málo, také se zúčastnila televizní reality show Love on Top!

Pokud jde mezi Kantem a Joanou o více než jen obyčejný flirt, jak má plešatý lev salónů ve zvyku, byl by to skutečně pikantní začátek vztahu. Joaně musí být minulost Kanta a Margaridy moc dobře známá. Jedno je jisté.

Před tím, než se Miloš pustí do vztahu bezhlavě stejně jako s Margaridou, by se měl podívat na pár dílů pořadu Love on Top, ve kterých Joana vystupovala. O tom, co Margarida v soutěži dělala, se zamilovaný podnikatel dozvěděl příliš pozdě a snoubenčiny sexuální radovánky na televizní obrazovce mu velkou radost neudělaly.

Joana každopádně vypadá jako moc milé děvče. „Pochází z města Cestelo Branco, je jí 21 a pracuje v call centru. Tvrdí o sobě, že neměla štěstí v lásce, a nerozumí proč. Považuje se za dobrou masérku a prý to plánuje použít jako zbraň,“ píše se na stránkách reality show k loňskému ročníku.

Podle všeho to Joana v soutěži nedotáhla tak daleko jako Margarida a na rozdíl od ní nešla s žádným soutěžícím do postele. Možná... Tak pozor, Miloši!

Video  Bývalá snoubenka českého milionáře si zkouší plavky  - Instagram

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

e.lesanova ( 19. září 2019 15:51 )

"Milionářem" je dnes každý vlastník garsonky..."tento" je zajímavý hlavně svou neutuchající snahou o zviditelnění, jaký se z něj stal na stará kolena idiot...

Voldemord ( 19. září 2019 12:31 )

Dam 300 korun....bereš?

hasickajana ( 19. září 2019 12:26 )

no a nebylo by to hezký? vždyť já se až z tý televize dozvím, jak vlastně žiju...
a jako Miloš a jeho štěťule fakt nee

lolitka27 ( 19. září 2019 11:49 )

Takových už bylo holky si myslí že budou za vodou díky starému plesnivemu kotrmelci pak až jim koupi co chtějí najdou si mladého chlapa a budou s ním chtít rodinu.viz.naše telebrita Dominika Mesarosova teď je z ní hodná mama chudák ten chlap co musí po nějakém starém slizakovi soustat do stejne dirky

mikima2 ( 19. září 2019 11:34 )

Při pohledu na ty fotky se mi zvedá žaludek, ale musím se i smát. Tenhle starej, ubohej oplzlík by se mně nesměl dotknout ani za 100 mega. Brrrrrr

Zobrazit celou diskusi
Další videa