Prsatá bývalka (26) českého milionáře (63) šokuje: Jak to měli se sexem?

Autor: SKS - 
31. 8. 2019
13:30

Margarida Aranhaová konečně kápla božskou a vyjádřila se ke své známosti s českým podnikatelem Milošem Kantem. Portugalská kráska pořádně šokovala. Za vztah s postarším pracháčem se prý stydí a bývalého snoubence nazvala bláznivým dědkem!

Polibky a vyznání lásky vystřídala nevraživost s nadávkami. Česko-švýcarský podnikatel Miloš Kant se nedávno nechal slyšet, že ho bývalá láska vydírá. Proti tomu se však Margarida ohradila a rozhodla se vůbec poprvé o vztahu s českým šedesátníkem promluvit. Jak má ve zvyku, udělala to přes Instagram. A své fanoušky pořádně šokovala!

Margarida svého expartnera nijak nešetřila. „Všechno, co mi koupil, má u sebe. Nevzala jsem si od něj nic. Měli jsme s Milošem dohodu. Podle té jsem mu dělala společnost, ale o sex nešlo,“ překvapila. Portugalka odmítla, že by Kanta vydírala, a navíc ho obvinila, že ji pronásleduje! „Už jsem mluvila s policií, vyřeší se to buď po dobrém nebo po zlém. Bláznivý dědek…“ dodala.

Miloš Kant prý Margaridě „pomáhal s výdaji a účty“, když však jejich dohoda končila, podnikatel začal údajně tanečnici vyhrožovat. Portugalka fanouškům sdělila, že vztahu zpětně lituje. 

„Něco takového už nikdy v životě neudělám. Byla to pro mě největší ostuda v životě, byla to ostuda i pro mou rodinu,“ dodala Margarida.

Video Margarida je hrdá na své sedací partie - Instagram

Je otázka, jestli byla skutečně známost s postarším seladonem větší ostuda než sex na televizní obrazovce, který měla Margarida s ostatními soutěžícími v reality show Love on Top, kterou dvakrát vyhrála. Vztah s Kantem je nicméně tak jako tak už minulostí.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

oldedek ( 1. září 2019 11:35 )

Celej Miloš ...

svalovec ( 1. září 2019 09:40 )

Myslím si že jeto obyčejná fiflena k terá se chce jenom ukazovat
ale proč tady schazuje neboštíka k terej se nemůže nbránit,to je ohavnost..
a pokud ty to fotky jsou pravé tak nic moc takhle roztáhnot nohy umí každá baba tak že at si nehraje na co nemá­áááá­áááá­áááá­áááá­ááá

prazanda1- ( 1. září 2019 08:15 )

Taky jsem kur va ,heč 😍🤗🤗

Mirka1970 ( 1. září 2019 00:20 )

Prachy jsou prachy. Takhle mladá holka se divím,že na takovýho dědka vlezla. Za prachy bych na tohle nevlezla. To si radši sednu někam za pokladnu a budu makat. Ale dnešní omladina to jsou samý *** co se nechají přiživovat. Jsou to líný ***. Zlatý komunisti. Všichni makali a byl klid .

karelka ( 31. srpna 2019 21:44 )

Tak, strejka je starej, ale prachatej, takže takových může mít na každém prstě deset.....

Zobrazit celou diskusi
Další videa