Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno 21°C

Vnadná bývalka českého milionáře vrací úder: Je posedlý násilnický lhář!

Autor: SKS - 
11. září 2019
10:46

Když český milionář Miloš Kant (63) na filmovém festivalu v Cannes po šestitýdenní známosti požádal o ruku svou milenku Margaridu Aranhaovou (26), měl život bez mráčku. Jenže teď je pořádně zataženo a za chvíli možná začnou padat kroupy. Bývalka totiž Kanta pomlouvá, kudy chodí, a dokonce tvrdí, že jí je posedlý a chce ji zničit! Prý se kvůli tomu dokonce obrátila na policii.

Chvíli to vypadalo jako láska na celý život, ale opravdu jen chvíli. Miloš Kant se s tanečnicí a hvězdou portugalské reality show Love on Top zasnoubil v květnu po šestitýdenní známosti. A zásnuby to byly vskutku bombastické, český podnikatel před svou vyvolenou poklekl na červeném koberci filmového festivalu v Cannes. Po víc než třech měsících je už však jejich lásce dávno konec.

Na vývoji vztahu této nesourodé dvojice je navíc víc než dobře vidět, že mezi láskou a nenávistí je skutečně jen velmi tenká hranice. Krátce po rozchodu se Miloš i Margarida obklopili mlčenlivostí, ovšem v posledních dnech si období klidu zbraní dosyta vynahrazují.

Margarida navzdory dřívějšímu tvrzení promluvila s médii a nakydala na Kanta pořádnou špínu. Můžou za to údajně lživé výroky jejího bývalého snoubence, který v České republice poskytl rozhovor, aby své soužití s mladou kráskou osvětlil.

Kant mimo jiné Margaridu obvinil z vydírání a vyhrožování. Dost nelichotivě také popsal její chování v době, kdy spolu ještě byli – Margarida se prý z podnikatele snažila ke konci vztahu vyrazit nemalé peníze.

To Portugalka mimochodem potvrdila ve své reakci na Kantovo tvrzení, kterou zveřejnila na instagramu. Margarida řekla, že s šedesátníkem byla jen pro peníze, prý s ním měla jakousi dohodu, jejíž součástí rozhodně nebyl sex.

Vztah s Milošem označila za životní ostudu a sdělila, že se dokonce obrátila na policii, protože ji Kant údajně pronásleduje! A v rozhovoru pro portugalský bulvární server Diouguinho.pt ještě přitvrdila!

Margarida odmítla, že by bývalého snoubence jakkoliv vydírala. „Zeptejte se ho na důkaz. Můžu k tomu říct jediné – ten muž mi dělá ze života peklo, je mnou posedlý a je to lhář. Mám větší starosti než toho blázna,“ řekla webu televizní hvězdička.

A v kritice Miloše šla ještě dál. „Je to bezohledný muž, který dělá všechno pro to, aby získal, co chce. Nezastaví se, dokud mě nezničí, protože jsem se s ním chtěla rozejít. Musela jsem od něj utéct, protože je posedlý, násilnický a chorobný lhář,“ nešetřila mladá kráska českého emigranta, který si ve Švýcarsku údajně udělal jméno jako dýdžej, malíř a architekt. V současné době vlastní noční klub Princesse v Lucernu.

prazanda1- ( 11. září 2019 12:11 )

Takove kur vy špinavé jen využít a odkopnout!

Taurus70 ( 11. září 2019 11:34 )

On je pitomec a ona lidska spina tak se proste sesli👍👍

Zobrazit celou diskusi