Kamarádka pašeračky Terezy jako společnice za 23 tisíc?! Nabídla se nám sama, tvrdí zaměstnanec agentury

Autor: SKS - 
20. 8. 2019
14:06

Simona H. (24), která s pašeračkou Terezou (23) byla před jejím zatčením v Pákistánu, se objevila na stránkách karibské eskortní agentury, která její služby nabízí za tisíc dolarů (23 tisíc korun) denně. Simona tvrdí, že společnost její fotografie a jméno zneužila, podle českého zaměstnance agentury Václava se však modelka agentuře sama ozvala.

Bývalá největší kamarádka pašeračky Terezy Hlůškové krátce po zatčení v exkluzivním rozhovoru pro Blesk přiznala, že dívky v minulosti jezdily do Švýcarska za prací. Nešlo ovšem o jen tak ledajakou brigádu, dvojice žen podle Simony pracovala v jistém salonu jako luxusní společnice.

Dnes se však Simona prezentuje jako modelka a veřejně známá osoba a dokonce se objevila na titulní stránce pánského časopisu Playboy. Jako kdyby se snažila spálit mosty a práci ve Švýcarsku nechala za sebou.

Image žádané modelky Simoně v srpnu trochu zkazilo zjištění českých médií, že její jméno figuruje v nabídce dominikánské agentury, která movitým klientům nabízí možnost strávit dovolenou v doprovodu krásných dívek. Stačí si jednu nebo klidně i víc vybrat a zaplatit nemalou sumu.

Simoně se nelíbí, že její jméno a fotografie, které nafotila pro Playboy, na stránce jsou, a ostře se proti tomu ohradila na instagramu. „Stala jsem se obětí! Zneužili mé jméno i fotografie. Celé léto se nacházím s kamarádkou na Ibize. V Karibiku nepracuji! Už mám dost těch neustálých lží a špinění mého jména. Věci začínám řešit soudní cestou,“ sdělila Simona svým fanouškům na sociální síti. „Ku*va nejsem, ani se neku*vím,“ dodala.

Video Simona s Bleskem mluvila krátce po Terezině zatčení. - Petr Macek, Lukáš Červený

Společnost nabízí Simoniny služby v rámci balíčku Celebrity experience, kdy klient za tisíc dolarů denně (23 tisíc korun) může strávit dovolenou s vybranou dívkou kdekoliv na světě. Není tedy nutností, aby společnice pro agenturu pracovala jen v Karibiku. Dívky můžou klienty svou přítomností těšit i tisíce kilometrů daleko od sídla společnosti.  

Sama agentura se Simonině reakci diví. Server Expres.cz se spojil s českým zaměstnancem společnosti Václavem, který prý se Simonou spolupráci domlouval. A jak Expres napsal, podle Václava modelka své služby nabídla sama!

„Simona oslovila naši agenturu v únoru tohoto roku s tím, že pro nás chce pracovat. Komunikace probíhala v angličtině s naší manažerkou a později jsem se Simonou komunikoval osobně po telefonu,“ sdělil serveru Václav, který se se Simonou prý domlouval přes aplikaci WhatsApp. Václav měl konverzaci Expresu předložit jako důkaz, že nelže.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

ViktorOchlupin ( 21. srpna 2019 13:20 )

„Ku*va v Karibiku nejsem, ani se v Karibiku neku*vím,“ Dělám to teď na Ibize heč

Kafland ( 21. srpna 2019 09:18 )

Seřezat co se do nich vejde

Pohybovenadany ( 21. srpna 2019 01:11 )

Všechny budete delat chleba jak Řepka . Božské mlýny....znáte to dál .....

luciefalc ( 21. srpna 2019 01:10 )

Právník pomůže?

luciefalc ( 21. srpna 2019 00:42 )

Názor jsem odeslala, proč chybí?

Zobrazit celou diskusi
Další videa