Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Český milionář (63) šokuje: Po skandálu s prsatou zlatokopkou mi píší stovky žen!

Autor: SKS - 
3. září 2019
09:43

Miloš Kant podle všeho definitivně vystřízlivěl z milostného opojení portugalskou kráskou Margaridou Aranhaovou. S mladou televizní hvězdou strávil zhruba tři měsíce, než jejich vztah náhle ztroskotal. Kant si prý až s odstupem uvědomil, jaká Margarida ve skutečnosti je a byl to pro něj pořádný šok. Snad pro něj může představovat útěchu fakt, že získal mnoho nových příznivkyň z řad něžného pohlaví. 

Majitel nočního klubu Princesse ve švýcarském Lucernu Miloš Kant byl až do letošního května v Česku naprosto neznámý. Jenže pak odjel se svou portugalskou přítelkyní Margaridou Aranhaovou na filmový festival do Cannes, kde se proslavil. A to nemá podnikatel s filmovým průmyslem nic společného!

Jak se mu to tedy povedlo? Miloš si totiž pro sebe „ukradl“ premiéru jednoho z filmů a na červeném koberci před sálem po šestitýdenní známosti požádal o ruku svou vyvolenou Margaridu. Šedesátník uslyšel „Ano!“ a zářil štěstím. Snoubenci dávali svou lásku každý den na odiv na instagramu, kde však pár někdy také čelil kritice.

Někteří uživatelé milencům předhazovali velký věkový rozdíl a zpochybňovali Margaridinu motivaci. Mnozí ji označovali za prachobyčejnou zlatokopku. Miloš tehdy svou lásku srdnatě bránil, jenže dnes už je situace jiná. Zásnuby byly zrušeny a Margarida s Milošem se změnili v nesmiřitelné nepřátele.

Portugalka minulý týden na instagramu prohlásila, že s českým šedesátníkem byla jen na základě jakési dohody, jejíž součástí nebyl sex. Kvůli tomuto šokujícímu tvrzení se Kant neudržel, rozhodl se zareagovat a v Česku poskytl už druhý rozhovor.

„Teď se tím už bavím, co se stalo. Margaridě asi ruplo v hlavě,“ sdělil Kant serveru Expres.cz s odkazem na vyjádření bývalky na instagramu. Margarida ve videu prohlásila, že s Kantem byla jen pro peníze a neměla s ním sex.

„Ona si tam protiřečila. Hlavně ale sama sebe shodila. Tím vlastně přiznala, že pro peníze je schopná udělat všechno. Já se tím vážně bavím, když jsem zjistil, co je to za člověka. Sama ze sebe udělala eskort, když řekla, že to bylo pro peníze. Někde tvrdí, že se mnou nic neměla, někde zase prohlásila, že mi prý nestojí,“ řekl podnikatel webu.

Kant tvrdí, že má po rozchodu s Margaridou podporu veřejnosti a lidé mu prý posílají povzbuzující zprávy. „Napsalo mi už kolem pěti set žen,“ poznamenal Kant pro Expres.cz. V jedné ze zpráv byl údajně odkaz na erotickou linku, na které se Margarida prodávala! Pro Kanta prý šlo jen o další kousek do mozaiky Margaridina reálného obrazu, kterou si šedesátník postupně skládal. 

Až po začátku jejich vztahu totiž Kant například zjistil, že jeho milenka v minulosti souložila před kamerou v televizní reality show Love on Top, kterou dokonce dvakrát vyhrála. 

Miloš Kant podle svých slov zvažuje, že Margaridu zajde nahlásit na policii kvůli jeho nahrávkám, které si Portugalka tajně natočila. „Já nevím, není mi příjemné chodit udávat vlastní expřítelkyni. Ještě jí dám čas chvíli. Aby poslala prstýnek zpátky a klíče. Pak začnu asi jednat,“ uzavřel Miloš pro Expres.cz.

Témata:
Přidat názor
Pravda_1 ( 3. září 2019 14:43 )

Kreatura ať milionář co preferuje kur vy a slizké šlápoty nakažené zaslouží jen ostudu a opovržení 🤮🤮🤮🤮🤮

ivad ( 3. září 2019 13:43 )

Proboha, co je to za exota? Má to tady snad předplacený? A ta potřeba všude kdákat, jaká byla ta poslední.... co je to za chudáka? Český milionář má zapotřebí zviditelňovat se články v Blesku

Zobrazit celou diskusi
Další články
Články odjinud