Ženě přirostl spodní ret k hrudníku: Chodí od města k městu a prosí o pomoc

Autor: ital - 
15. července 2019
11:34

Matka tří dětí Leonor Niusaová (43) pracovala v roce 2004 na farmě ve městě Zamboanga na Filipínách. Jednoho dne její dílnu zachvátil požár, při kterém utrpěla závažné popáleniny na těle i na obličeji. Po zhojení ran jí zůstal spodní ret přirostlý k hrudníku. Od té doby se svým nejmladším synem chodí od města k městu a prosí o finanční pomoc.

Filipínka Leonor Niusaová má podle webu GoFundMe tři děti. V roce 2004 utrpěla závažné popáleniny na obličeji a na těle. Stalo se to při požáru v dílně, ve které pracovala. Uvnitř se svítilo svíčkou a ta zapálila benzín, jenž se uvnitř nacházel také. Leonor utrpěla závažné popáleniny, které způsobily, že její spodní ret zůstal doslova přiškvařený k jejímu hrudníku. Kvůli tomu se dodnes může jen omezeně pohybovat a má také obrovský problém sehnat práci.

Jelikož si Leonor nemůže dovolit chirurgický zákrok, cestuje nyní se svým nejmladším synkem po různých městech, kde žádá místní obyvatele o finanční podporu. Její tragický příběh zveřejnil mladík Justin Quiban, který jí i jejímu dítěti nabídl jídlo a vodu, když je spatřil, jak se ztracení potloukají u něho v sousedství. 

„Lidé z města Zamboanga říkají, že od doby, co se nehoda stala, nebyla u doktora. Její rodina jí ošetřila zranění u nich doma, protože se bála, že nebudou schopni uhradit léčebné výdaje,“ sdělil Justin. „Její neléčené rány přilnuly k hrudi, kde zůstaly přilepeny natrvalo, jakmile se zhojily.“

Dobrotivý muž natočil Leonor na video, kde se svěřila, že chce být lepší pro své děti. „Nechci, aby moje děti se mnou navěky vyrůstaly, když vypadám takto,“ řekla se slzami v očích. Její příběh vedl k založení sbírky na webu GoFundMe a vybralo se již bezmála 220 000 korun.

Podle informací poskytnutých Justinem se podařilo najít kliniku, která je ochotná zdarma provést potřebný chirurgický zákrok. Organizátoři sbírky nyní doufají, že se jim podaří prostřednictvím GoFundMe vybrat dostatek peněz, aby mohli podpořit ženin návrat do normálního života.

zkratik ( 16. července 2019 00:08 )

asi si na někoho moc otvírala drž.... ústa

oliiiii3 ( 15. července 2019 17:58 )

Tomu neverim, to by se dalo odoperovat, tak strasna operace by to urcite nebyla

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud