Oblaka horké páry si spletla s mlhou: Kátě kvůli popáleninám uřízli 8 prstů

Autor: ital - 
24. června 2019
22:42

V roce 2011 přišla Ruska Káťa Komljevová (28) o osm prstů a utrpěla popáleniny na 30 procentech těla. Když se vracela z nočního klubu, prasklo parovodní potrubí a horká pára se vyvalila ven. Káťa si však myslela, že je to mlha, a do horkého oblaku v poklidu vešla. Teprve ukrutná bolest ji vyvedla z omylu, ale už bylo pozdě. Žena skončila na dva měsíce v nemocnici a musela podstoupit 20 operací.

Když se v roce 2011 vracela Káťa Komljevová (28) v ruském městě Jekatěrinburg k sobě domů, nedaleko od ní vybouchlo parovodní potrubí. Všude byla tma a Káťa oblaka vroucí páry považovala za mlhu. Proto pokračovala dál. Náhle ji však zachvátila neskutečná bolest, která jí přivodila šok. Dokonce si myslela, že umírá. Skončila v nemocnici s 30 procenty popálenin na těle. V průběhu dvou let musela pak podstoupit 20 operací, během nichž jí doktoři odebrali odumřelou kůži a také osm prstů na nohou.

„Byla to náhoda, odcházela jsem první. Ochranka otevřela dveře a já utíkala přes terasu klubu na parkoviště. Měla jsem vysoké podpatky a cítila jsem, že je zem mokrá, ale myslela jsem, že pršelo. Byla tma, že jsem neviděla skoro ani ruku před obličejem, předpokládala jsem, že je to mlha. Pak mě zasáhla palčivá bolest, dostala jsem šok a byla úplně dezorientovaná,“ popsala Káťa svá muka.

Okamžitě začala křičet bolestí, což zastavilo další návštěvníky klubu, aby do horkého oblaku vstoupili. „Myslela jsem si, že skutečně umírám a neměla jsem ani šanci se rozloučit s rodinou. Pára se dostala k mým lýtkům a cítila jsem, jak mi stoupá ke stehnům. Uviděla jsem muže na terase, tak jsem se k němu rozběhla, jak nejrychleji jsem mohla,“ dodala Káťa. „Naštěstí mě moji kamarádi nacpali do auta a zachránili mě,“ doplnila.

V nemocnici započala její dlouhá cesta za zotavením. „Strávila jsem 57 dní v nemocnici a podstoupila dvě operace s odebráním odumřelé kůže a dvou prstů na nohou. Netušila jsem, že mě čeká dalších 18 operací,“ popisuje Káťa situaci, když ji po osmi týdnech konečně propustili. „Měla jsem strach podívat se na svoji nohu, proto jsem pozvala domů svoje kamarády, otevřeli jsme šampaňské a odpočítávali odhalení mé nohy, jako kdybychom něco oslavovali.“

Káťa zjistila, že jí lékař uřízl čtyři prsty. „O rok později jsem požádala svého doktora v Německu, aby mi odstranil další čtyři prsty na levé noze. Velice mě to bolelo,“ přiznala Káťa své pocity. „Před nehodou jsem neměla žádné ambice. Teď jsem ale šťastnější a odhodlaná žít život naplno. Napsala jsem knihu, hodně cestovala a pak mě požádali, abych spolupracovala s firmou Nike. Kdyby se mě někdo zeptal, zda bych vrátila čas, abych zabránila této nehodě, odmítla bych,“ dodala.

Taurus70 ( 25. června 2019 11:01 )

Lunatic myslim ze ne jen Rusove Vy jste toho svedkem😂😂

lunatic ( 25. června 2019 05:22 )

Rusové se odlišují zejména inteligencí - jinak by nemohli stvořit zemi kde zítra znamená již včera

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud