I když se to může zdát jako podivná ironie života, youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková neboli Kristýna Třešňáková (23) se pořádně „proslavila“ až ve chvíli, kdy došlo k její drastické nehodě v Turecku. Tehdy ji během nepovedené kuchařské show ve světoznámém podniku zasáhly plameny a nelítostně poničily její jinak dokonalou vizáž. Poté strávila devět měsíců v nemocnici v Istanbulu, kde se stala ze dne na den vzorem pro mnoho svých fanoušků. I přes nepřízeň osudu se totiž mladá brunetka snaží bojovat s nehezkým znetvořením pozitivním přístupem – a také plastickými operacemi.

„Stále mě čekají některé estetické zákroky, abychom eliminovali jizvičky, a čeká mě ještě cesta, která nebude lehká,“ svěřila se před nějakým časem na sociální síti, kde jí během léčby v Turecku přibyly desítky tisíc followerů. Jak nyní ukázala ve svých nejnovějších instastories (a vy se na ně můžete podívat do galerie), rozhodně jsou tyto další „zákroky“ potřeba. Již dříve se přitom začínalo spekulovat, že už nějakou úpravu tváře podstoupila, koneckonců s chirurgickými úpravami zevnějšku měla své zkušenosti. Kromě svého poprsí si nechala trochu vylepšit i tvář, na starších fotkách ji skoro nepoznáte.

Ovšem až teď je jasné, proč Týnuš na snímcích z posledních několika týdnů, kde je nalíčená, vypadá jako jiná žena. To kvůli tlusté vrstvě make-upu, kterou si musí maskovat celou spodní část obličeje! Pochlubila se totiž svými novými řasami, díky nimž se cítí „hned od rána krásná“, a ukázala obrovskou kytici růží, kterou jí poslal nejspíše její partner, podnikatel Viktor Hájíček (33), pročež nejspíš zcela úmyslně ukázala, jak velký progres v léčbě u ní nastal. Částečně totiž odhalila tvář a celou levou ruku, tu, kterou oheň méně poničil. A do uzdraveného ‚looku‘ to má ještě hodně, hodně daleko...

I když je Týnuš už v Česku, kde není slunce tak nemilosrdné jako v Istanbulu, na svou pleť si musí dávat pozor. „S čerstvými jizvami se sice nesmí na sluníčko, ale proto určitě nebudu v tomto teple sedět zavřená doma! Šátkem, návleky na ruce a samozřejmě krémem s ochranným faktorem jizvičky ochráním a ještě si můžu užít krásný letní den! Nenechte se ničím a nikým zastavit a užívejte života!“ hlásá Týnuš na instagramu a zároveň předvádí svou výstavní postavičku, kterou si vyrýsovala ještě v Turecku během cvičení s fyzioterapeutkou.

VIDEO: Děsivé video popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru!

Video
délka: 00:15

Děsivé video popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru! 

Fotogalerie
32 fotografií