Youtuberka už na začátku tohoto týdne přiznala, že se vrátila do Česka a konečně je doma. Jenže... „Představovala jsem si, že až přiletím do ČR, budu mít už vše zahojené a vše bude jako dřív. Realita je bohužel trochu jiná," posteskla si Týnuš na sociální síti a sdílela snímek v puntíkových šatech, který doplnila anglickým popiskem, jenž v překladu znamená: „Smutné myšlenky se mi nehodí k outfitu."

„Stále mě čekají některé estetické zákroky, abychom eliminovali jizvičky, a čeká mě ještě cesta, která nebude lehká," objasnila, proč nemá zrovna nejlepší náladu.

„Co je ale nejdůležitější, že jsem konečně doma a se svými blízkými!" vidí v tom přece jen světlejší stránku Třešničková, které ale zřejmě tak trochu chybí podpora přítele Viktora Hajíčka. Ten již dopředu informoval, že bude během jejího návratu zrovna pracovně v cizině, ale poté se určitě zase shledají.

„Nemusím být denně zavřená ve vězení v podobě nemocničního pokoje a já si tak užívám každé chvíle," dodala mladá brunetka, které dovolená v Turecku loni na podzim změnila život. Kvůli nepovedené ohnivé show ve vyhlášené restauraci utrpěla vážné popáleniny a s následky se potýká ještě dnes.

VIDEO: Video popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit?

Video
délka: 00:15.02

Nové video popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit? 

Fotogalerie
44 fotografií