Peklo, které v turecké nemocnici během své léčby Týnuš Třešničková zažívala, má už za sebou. Musela například absolvovat bolestivé zákroky, jako když jí byly do jizev vpichovány injekce, a spekuluje se, že podstoupila i nějaké plastické operace, díky nimž si na těch málo fotkách, kde jí je vidět do obličeje, není příliš podobná. Na druhou stranu tato youtuberka na svém kanále často hodnotila kosmetiku, je tedy možné, že její jiné rysy jsou jenom způsobeny odlišným líčením či nedostatkem make-upu.

Týnuš si teď konečně lebedí v Česku, ve společnosti své milující rodiny, se kterou byla v Istanbulu ve spojení jenom prostřednictvím sociálních sítí a díky občasným návštěvám, užívá si krásného počasí u bazénu, těší se, až se její partner Viktor Hajíček (33) vrátí z Číny, a o všem informuje své příznivce. „Zpívání ptáčků a čerstvý vzduch! Tahle rána mi tak chyběla!“ raduje se teď ve svých instastories, případně sdílí momentku u zrcadla na chodbě jenom v plavečkách. Postavu má sice naprosto úžasnou, nicméně šátek, jímž si kryje krk, zcela jasně naznačuje, že ještě není tak docela v pořádku. Ostatně ani její brada a ruce...

Dívku, kterou živila její krása, nyní čeká nepochybně náročná rekonvalescence. Třešničková se přitom stala modlou a ikonou pro mnohé své příznivce až ve chvíli, kdy o svůj půvab, byť jen částečně, přišla. Drastické zranění během ohnivé show jí totiž přihrálo velké množství dalších followerů, kteří ji uznávají pro jejího bojovného ducha! V současné době jich má jenom na instagramu neuvěřitelných 435 tisíc. „Máš můj obrovský obdiv. Musím přiznat, že tahle nešťastná nehoda úplně otočila můj pohled na tebe. Smekám!“ vyznávají se jí nyní dojaté fanynky.

VIDEO: Drastické video popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru

Video
délka: 00:15

Děsivé video popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit? 

Fotogalerie
40 fotografií