„Právě jsem dostala asi 20 injekcí do jizev a pekelně to bolelo,“ postěžovala si nebohá dívka na sociálních sítích. „A vždycky, když mi není úplně hej, zlepšuji si náladu starýma vzpomínkama v telefonu,“ přiznala ošklivě popálená youtuberka, čím si v trudných chvilkách – a že jich poslední dobou má podle všeho dost – zvedá náladu.

Otázka je, zda je to dobré řešení, koneckonců na všech selfíčkách, ať už focených v bazénu, v kabrioletu nebo třeba u zrcadla v koupelně, je ještě zdravá a pyšní se dokonale hebkou pokožkou… to vše se totiž odehrálo před osudnou nehodou.

„Takhle teď prostě moje ruce vypadají. Život mi často hází klacky pod nohy a já se ani tentokrát nevzdávám,“ napsala například Týnuš Třešničková (skutečným jménem Kristýna Třešňáková) v polovině března na instagram a ukázala celému světu děsivě popálená zápěstí. Kromě zjizvené kůže předvedla na objektiv otevřené rány!

Zatím ale nepředvedla, v jakém stavu je její obličej. Její půvaby byly přitom před neštěstím zdrojem její obživy, jelikož byla vlivnou influencerkou.

V Turecku je tahle mladá žena už od konce září. Během dovolené s partnerem Viktorem Hajíčkem (33) zašla do restaurace slavného kuchaře Nusreta Gökceho přezdívaného Salt Bae, kde se ovšem nepěkným způsobem zvrtla ohnivá show – a oheň vychrstl přímo na zamilovanou dvojici. Zatímco Hajíček na tom byl o něco lépe a mohl se tedy vrátit domů, do Čech, Týnuš si odnesla popáleniny na 35 procentech těla a zůstává zatím „uvězněná“ na klinice v Istanbulu…

VIDEO: Popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit?

Video
délka: 00:15

Popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit? 

Fotogalerie
31 fotografií