Český reprezentant podlehl těžké nemoci: Jirko, odpočívej v pokoji!

Autor: dce - 
24. 6. 2019
12:51

Svět českého sledge hokeje postihla velmi smutná zpráva - minulý týden zemřel Jiří Chadraba, který se této disciplíně věnoval mezi prvními a reprezentoval Českou republiku i na mezinárodních zápasech.

Jirka (†63) zemřel v pátek 21. června. "Bohužel svůj poslední zápas s těžkou nemocí prohrál jeden z prvních parahokejistů v ČR a taktéž reprezentant Jiří Chadraba! Jirko, odpočívej v pokoji," stojí na stránkách českého sledge hokejového týmu.

Jirka stál i u zrodu sparťanského sledge hokejového týmu, jehož členy smrt kamaráda také velice zasáhla. Jirka byl rovněž držitelem dvou titulů Mistra republiky v parahokeji.

"Nejen parahokejista, ale také hráč stolního tenisu, který společně s ostatními trenéry vedl ke sportu nejen mě, ale i další dětské hráče...," vzpomíná na Jirku na Facebooku Lucka.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Zobrazit celou diskusi
Další videa