Ve čtvrtek přivítala dvaadevadesátiletá královna Alžběta II. jordánského krále Abdulaha II (57) a královnu Raniu (48) v Buckinghamském paláci. Na společné fotografii sice pózovala Její Výsost s úsměvem, pozornost ale přitahovala její levá ruka, která byla pokryta velkou fialovou modřinou!

Královský palác sdílel fotografii na svém oficiálním profilu na sociální síti twitter a fanoušci se začali strachovat a hledali další fotografie z akce, jestli nešlo jen o špatné světlo. Jak se později ukázalo, královnina ruka byla opravdu zraněna. Jestli se jednalo o modřinu nebo o důsledek nějakého zdravotního problému, nikdo z královského paláce zatím neupřesnil. 

„Co se proboha stalo s královninou rukou?" strachuje se v komentářích pod fotografií na twitteru jeden z fanoušků královské rodiny. „Strašně rád sleduji, co je nového u královny, ale teď mám strach! Proč má na levé ruce tak ošklivou modřinu? Něco mi uteklo? Každopádně, jinak vypadá perfektně, jako vždy," píše další. 

„Bože můj, vypadá to, jako kdyby si Její Výsost udělala něco s rukou! Doufám, že se jí to brzy zahojí," stojí v dalším komentáři.

Podobnými komentáři se to na královském profilu na twitteru jenom hemží, většina uživatelů přeje královně brzké uzdravení. I přes své zranění, královna působila natolik zdravě, že nebyl problém, aby i nadále vykonávala své královské povinnosti. 

Královnu trápilo špatné zdraví i v posledních měsících. V červnu loňského roku byla nucena vynechat mši v katedrále svatého Pavla, protože se prý „necítila dobře". A v minulém měsíci se zase Její Výsost musela podrobit drobné operaci očí. 

VIDEO: Královský trapas: Trump Alžbětě II. zatarasil cestu, musela kolem

Video
délka: 01:08.95

Královský trapas: Trump Alžbětě II. zatarasil cestu, musela kolem Reuters

Fotogalerie
101 fotografií

O tom, co můžou značit modřiny čtěte ZDE