Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Výherce 27 milionů se bojí, že ho příbuzní oškubou! Pro výhru přišel v masce

Autor: shp - 
13. února 2019
16:19

Ten na to ale vyzrál! Výherce jamajské loterie, v níž získal v přepočtu necelých 27 milionů korun, si pro šek na peníze přišel v masce vraha Ghostface z filmové hororové série Vřískot. Nechtěl totiž, aby ho někdo poznal.

Muž známý jenom jako A. Campbell vyhrál horentní sumu již loni v listopadu. Zdráhal se však o ni přihlásit, protože se bál, že po něm budou chtít příbuzní peníze. Strach však překonal díky skvělému nápadu.

Podíval jsem se na los (té noci) a běžel jsem do své koupelny a křičel: „Vyhrál jsem! Vyhrál jsem!“ popsal šťastný okamžik muž webu Distractify, když si výhru přišel převzít. Aby ho nikdo nepoznal, přišel si pro obří los v masce.

Maska známá z Vřískotu

Ta nepatřila nikomu jinému než slavnému Ghostfaceovi. Tuto masku nosí ve filmové hororové sérii Vřískot zesnulého režiséra Wese Cravena (†76) vždy vrah nebo vrahové. Kromě filmů existuje i stejnojmenný seriál.

V tom, co s výhrou udělá, má muž již jasno. „Chci si pořídit hezký dům. Ještě jsem ho nenašel, ale budu se po něm koukat už brzy. Mám rád kontrolu nad penězi. Nežadoním o ně, nepůjčuji je,“ řekl Campbell.

Výherce rozjede svůj byznys

Koukám na věci, které bych za peníze proměnil. Provozuji menší byznys, takže ho plánuji zvětšit. Miluji, když mám peníze,“ uzavřel radostně výherce, který si s obřím šekem při předávání i zatančil.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

jasnovidec01 ( 13. února 2019 18:28 )

Když si koupí dům tak to stejně bude podezřelé a ty hamouni mu na to příjdou,to by se musel odstěhovat,kdokoli vyhraje nebo zdědí větší prachy tak se těch darmožroutů nezbaví

Zobrazit celou diskusi