Popelář rozfofroval 300milionovou výhru za drogy! Teď maká za pár šlupek

Autor: ital - 
11. února 2019
20:31

Lehce nabyl, lehce pozbyl! Bývalému popeláři se v roce 2002 splnil sen, když v loterii získal pohádkovou výhru v přepočtu téměř 300 milionů Kč. Během deseti let se mu však všechny peníze vypařily, mohly za to pravděpodobně jeho drogové párty, které pořádal ve svém luxusním sídle. Nyní nemá ani dům, ani auto. Neuvěřili byste, čím se živí.

Většinou si lidé myslí, že je výhra v loterii spasí. Mnohdy se však stane, že čím vyšší částku vyhrají, tím rychleji o ni přijdou. Namísto rozvážného hospodaření začnou totiž rozhazovat plnými hrstmi. Takto dopadl i bývalý popelář Michael Carroll (35) původem z britského města Downham, který v roce 2002 vyhrál v přepočtu 300 milionů korun.

Chvástal se drahými auty, šperky a neustále popíjel pivo. Chlubil se, že utrácel okolo 300 000 korun denně a že s ním sdílelo lože 4 000 dívek. Ve svém luxusním sídle pořádal drogové orgie a soutěže v demolování. Jenže peníze mu brzy došly a bývalý milionář musel zpátky do práce!

Nyní pracuje jako nosič uhlí a topič v jedné firmě ve skotském městě Elgin, kam se odstěhoval. Vstává v 6 ráno a dělá 12hodinové šichty. „Vláčím 50kilové balíky uhlí a štípu dřevěné špalky. Nemám žádný vlastní dům, ani auto. Ale nestěžuju si. Lehce nabyl, lehce pozbyl. Jsem aspoň díky tomu v dobré formě. Tahám 150 balíků uhlí denně. Vážil jsem 140 kilo, teď mám 108. Nikdo mě obvykle nepozná, protože mám obličej od sazí,“ prozradil britskému deníku The Sun a dodal: „Život není jen o penězích. Zní to bláznivě, ale já nikdy nebyl šťastnější jako teď, co jsem se vrátil do práce. Pád na dno byla ta nejlepší věc, co se mi mohla stát.“

Ve Skotsku si pronajímá domek za cca 15 000 Kč měsíčně a žije v něm v současnosti sám. Stále si příležitostně sází v loterii. „Kdybych vyhrál znovu, budu tady na dvoře každý den v 6 hodin, abych se už nedostal do problémů,“ uvedl. „Často se mě lidi ptají, jaké to je přijít o tolik peněz. Já jim říkám, že jsem o ně nepřišel… dopřál jsem si je!“ uzavřel.

alauk ( 12. února 2019 02:07 )

.. Lehce nabyl lehce pozbyl😂ale show to musela být dobrá..... To mu nikdo nevezme 😎

cocumysvole ( 11. února 2019 23:18 )

Je to blbec a mezi námi - je to na něm i vidět.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud