Šílenec z Tomorrowlandu míří poprvé do Česka: Salvatore Ganacci vystoupí v Praze

Salvatore Ganacci míří poprvé do Česka. Vystoupí v pražském klubu Duplex.
Autor: tz - 
12. 2. 2019
21:00

Dalším headlinerem noci DupleX Presents, která vám pravidelně přiváží ty největší hvězdy světové electronic music, bude nejenom slavný hudebník, ale i velký komik Salvatore Ganacci. V tomto případě to bude něco opravdu speciálního, protože po jeho virálním úspěchu na letošním ročníku festivalu Tomorrowland, si tento týpek z Bosny a Hercegoviny odbude svou českou premiéru právě v prostorách DupleX, The Rooftop Venue na Václavském náměstí.

Salvatore Ganacci se dostal do povědomí především díky jeho letošnímu virálnímu sestřihu jeho vystoupení na festivalu Tomorrowland, které se přehnalo facebookem jako lavina a rozdělilo publikum na dva tábory. Je jasné, že se jedná především o jeho jedinečnou show a originální přístup, který u jen tak někoho rozhodně neuvidíte.

Salvatore debutoval svým první singlem v roce 2014. Společně s Jillionaire vydal track „Fresh“. V roce 2015 ho do svého labelu Refune Music přijal legendární Sebastian Ingrosso a zde vydal tracky jako „Can Not Hold Us Down“, „Money In My Matters“ nebo hitovku „Flags!“. V roce 2016 jeho hit „Dive“ s legendární Enyou a švédským zpěvákem Alexem Arisem získal velké celosvětové uznání.

Salvatore Ganacci vystoupí v pražském DupleX, The Rooftop Venue 16. března 2019 a bude to jeho premiérová show v České republice. Jako support DJs se představí zástupci české scény. V současné době má Salvatore Ganacci milionovou poslechovost na Spotify i hit na BBC radio 1.

Vyhrál také cenu Rookie of the Year – Denniz Pop Awards 2014. V průběhu dvou let se stal jedním z nejvíce vyhypovaných producentů poslední doby. Po získání pozornosti od světově uznávaných producentů, jako jsou Sebastian Ingrosso, Major Lazer a Skrillex, se jeho kariéra začala ubírat tím správným směrem.

OFICIÁLNÍ FACEBOOK AKCE SE SALVATOREM

Sestřih těch největších šíleností od Ganacciho

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa