Report: Benny Benassi roztančil celý klub a ukázal, proč má status legendy taneční hudby

Benny Benassi v Duplexu válel.
Autor: shp - 
9. 9. 2018
23:00

Legendární italský DJ Benny Benassi dorazil do Česka po dlouhých 12 letech. Pražský klub Duplex, který v noci ze soboty na neděli praskal ve švech, celý kompletně roztančil. Byla to hodně vydařená noc.

V Duplexu, ve kterém bylo totálně natřískáno, panovala již před Bennyho vystoupením dobrá nálada. Všichni se usmívali, bavili a tančili. My jsme dorazili těsně před setem headlinera a atmosféra nás pohltila. Na parketu byla hlava na hlavě, prostě plno!

Benny začal hezky od podlahy. V počátku jeho setu zazněly hitovky jako Fisher - Losing It nebo Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss. Tempo bylo vydatné a všichni na parketu pařili ostošest. Benassi neopomněl zahrát ani klasiku elektronické hudby jako Fatboy Slim - Right Here, Right Now v CamelPhat Remixu.

Obrovský vřískot všech přítomných zazněl, když Benny odpálil klasickou eurodance pecku Snap! - Rhythm is a Dancer. Kdo by ji neznal? Já jsem si maximálně užil, když Benassi zahrál svůj poslední vydaný track Benny Benassi & Sofi Tukker - Everybody Needs A Kiss. Na něj jsme nedokázal zůstat v klidu.

I když není Benny Benassi hudebníkem jednoho hitu, jeho nejslavnější kousek je jednoznačně Satisfaction. A ten na této party samozřejmě nemohl nezaznít. Italská legenda ho zahrála ve verzi Steve Angello & Laidback Luke vs. Benny Benassi - Be Satisfied (Swedish House Mafia Bootleg). Tohle byla prostě party, jak se patří. A kdo nemá dost, příští měsíc se dočká v rámci Duplex Presents vystoupení Boba Sinclaira.

Video  - Blesk - od čtenáře
1080p 720p 360p

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
720p 360p
Další videa