Report: Benny Benassi roztančil celý klub a ukázal, proč má status legendy taneční hudby

Benny Benassi v Duplexu válel.
Autor: shp - 
9. 9. 2018
23:00

Legendární italský DJ Benny Benassi dorazil do Česka po dlouhých 12 letech. Pražský klub Duplex, který v noci ze soboty na neděli praskal ve švech, celý kompletně roztančil. Byla to hodně vydařená noc.

V Duplexu, ve kterém bylo totálně natřískáno, panovala již před Bennyho vystoupením dobrá nálada. Všichni se usmívali, bavili a tančili. My jsme dorazili těsně před setem headlinera a atmosféra nás pohltila. Na parketu byla hlava na hlavě, prostě plno!

Benny začal hezky od podlahy. V počátku jeho setu zazněly hitovky jako Fisher - Losing It nebo Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss. Tempo bylo vydatné a všichni na parketu pařili ostošest. Benassi neopomněl zahrát ani klasiku elektronické hudby jako Fatboy Slim - Right Here, Right Now v CamelPhat Remixu.

Obrovský vřískot všech přítomných zazněl, když Benny odpálil klasickou eurodance pecku Snap! - Rhythm is a Dancer. Kdo by ji neznal? Já jsem si maximálně užil, když Benassi zahrál svůj poslední vydaný track Benny Benassi & Sofi Tukker - Everybody Needs A Kiss. Na něj jsme nedokázal zůstat v klidu.

I když není Benny Benassi hudebníkem jednoho hitu, jeho nejslavnější kousek je jednoznačně Satisfaction. A ten na této party samozřejmě nemohl nezaznít. Italská legenda ho zahrála ve verzi Steve Angello & Laidback Luke vs. Benny Benassi - Be Satisfied (Swedish House Mafia Bootleg). Tohle byla prostě party, jak se patří. A kdo nemá dost, příští měsíc se dočká v rámci Duplex Presents vystoupení Boba Sinclaira.

Video  - Blesk - od čtenáře

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa