Trap nářez v centru Prahy: Kayzo se předvedl na jedničku a vyprodal klub

Kayzova premiéra v Česku byla suprová.
Autor: shp - 
27. 8. 2017
12:30

Fandové trapu v Česku se mají suprově. Jedním z důkazů bylo premiérové vystoupení amerického DJe a jednoho z předních zástupců žánru Kayza. Ten přilákal tolik pařbychtivých posluchačů, že se mu podařilo vyprodat pražský Duplex.

Ke klubu jsme dorazili kolem půlnoci, kdy před ním stála docela dlouhá fronta. Do 10 minut jsme ale naštěstí byli uvnitř. Plný klub rozehříval John Noah, který valil svůj set na vlně big room a future housu. Jen na house se ale neomezil a všechny dostal hip-hop klasikou Dr. Dre ft. Snoop Dogg, Kurupt, Nate Dogg - The Next Episode. Parket parádně připravil pro hlavní hvězdu večera.

Nástup Kayza, se kterým jsme prohodili pár vět, když jsme ho potkali na Václavském náměstí na procházce, byl pompézní. Všichni vřeštěli nadšením a Kayzo se s tím nemazlil. Čekal nás nekompromisní set, ve kterém zazněly jeho pecky jako Kayzo - Born Again, trapstyle Kayzo - This Time nebo brostep Kayzo x Riot - Wake Up. I když se většina setu nesla ve stylu trapu, zazněl i hardstyle nebo psytrance.

Hodinu a půl dlouhý set Kayza uplynul jako voda. Blonďatý Američan ukázal, že prostě umí. Vyprodaný klub jasně svědčil o tom, že hlad Čechů po trapu je veliký. Po Ookayovi to byla další skvělá party, kterou jsme si užili. A rozhodně to nebyla poslední party, kde zazněl trap ve velkém. Již v říjnu přijede nejžádanější jméno z tohoto hudebního soudku. A není jím nikdo jiný než maskovaný Marshmello.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa