Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Šílenec v Německu napadl dvě děti: Jsou vážně zraněné!

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: Reuters)
Autor: ČTK - 
28. února 2024
15:25

V německém Duisburgu byly ve středu napadeny a vážně zraněny dvě děti, uvedla podle agentury DPA policie. Ta zatkla 21letého muže, kterého podezřívá, že na děti zaútočil. Incident se odehrál ve středu kolem 12:00. Napadeným dětem se podařilo utéct do nedaleké školy a nyní jsou v péči lékařů v nemocnici.

„Předpokládáme, že jde o trestný čin,“ uvedla dnes mluvčí policie. Povahu zranění dětí ani jakou zbraň domnělý útočník použil, nesdělila. Okolnosti činu jsou podle ní stále předmětem vyšetřování. Obyvatelům však nyní žádné nebezpečí nehrozí, dodala.

Teprve minulý čtvrtek se odehrál krvavý útok ve škole v nedalekém Wuppertalu. Pravděpodobný 17letý útočník o přestávce bez varování zaútočil nožem na spolužáky a sedm jich zranil. Následně si přivodil vážné zranění. Podle policie a státního zastupitelství mladík patrně trpěl duševní chorobou.

Video Násilník zranil na zastávce důchodce: Kriminalisté hledají svědky útoku - Policie ČR
Video se připravuje ...

MADONNA ( 28. února 2024 23:33 )

Makrela tam natáhla verbeš ze všech koutů a teď se z toho teprve po*serou... Všichni jsou děsně solidární včetně ČR, ale následky totální debility odnáší a budou odnášet obyčejní lidi a ne papaláši!

nordmedia ( 28. února 2024 21:10 )

Žádná duševní porucha. Za všechny tyhle svinstva může internet.

Celebrity-chachacha ( 28. února 2024 19:57 )

Mladík. Hm. To v Německu říká vše.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání