Čtvrtek 28. září 2023
Polojasno 24°C

Vražda tří studentů budí obavy ze sériového vraha: Laylu (†16) našli s prostřelenou hlavou v popelnici!

Autor: rc, inf - 
6. dubna 2023
18:50

Floridská policie vyšetřuje smrt dvou dívek (†16) a chlapce (†17). Všechny tři oběti zemřely během necelých 48 hodin! Policie případ vyšetřuje jako trojnásobnou vraždu a vyloučila prý, že by se jednalo o činnost sériového vraha. Nicméně k případu zatím nechce poskytovat podrobnosti. Jednou z obětí byla Layla Silvernailová, kterou našli s prostřelenou hlavou v kontejneru u cesty.

Městečko Ocklawaha děsí případ tří mrtvých studentů, kteří zemřeli během několika hodin po sobě! Ve čtvrtek v noci poblíž Forest Lakes Park našli v kontejneru bezvládné tělo šestnáctileté Laly Silvernailové. Podle informací americké televize CBS v době, kdy ji našli, byla stále naživu. Se střelným poraněním hlavy ji převezli do nemocnice, kde ji později prohlásili za mrtvou.

Další dvě vraždy

Tím ale noční můra města neskončila. V pátek v ranních hodinách necelé dva kilometry od místa, kde byla nalezena Layla, našli tělo sedmnáctiletého chlapce. Zastřelili ho. O pouhý den později se našla třetí oběť. Jednalo se o šestnáctiletou dívku, kterou rovněž někdo zastřelil. Podle informací britského deníku Daily Mail dívku nalezli v autě Silvernailové.

Sériový vrah?

Rodiče Layly na stránce GoFundMe zveřejnili veřejnou sbírku, jejíž výtěžek půjde na pohřeb mladé dívky. Nicméně jména dalších dvou dětí úřady na přání jejich rodin nezveřejnily. Šerif okresu Billy Woods na sociální síti Facebook vydal prohlášení, že jeho nejlepší vyšetřovatelé neúnavně na případu pracují.

„Vyjadřujeme upřímnou soustrast rodinám těchto tří teenagerů a jsme odhodláni postavit před soud každého, kdo je za tyto zločiny zodpovědný,“ řekl s tím, že oběti byly přátelé. Zároveň popřel spekulace, že by za smrt studentů byl zodpovědný sériový vrah. „Chceme, abyste měli pravdivé informace, a ne fámy,“ okomentoval zvěsti. Policisté zatím další informaci podle výše zmíněného britského deníku neposkytli.

Talentovaná sportovkyně

Rodina dívky, jejíž jediná identita byla odhalena, se rozhodla darovat její orgány. Layla podle blízkých byla skvělá sportovkyně, která vynikla v softballu. „Milovala softball, skvěle nadhazovala a dokázala hrát na jakékoli pozici, na které ji její tým potřeboval. Bude nám chybět,“ dodali.

Video  Kutnohorská zubařka Magdalena Š. stanula před soudem kvůli podezření z vraždy. (4. duben 2023)  - Daniel Šesták
Video se připravuje ...

doktormediciny ( 6. dubna 2023 20:15 )

To se skoro neda cist, to je odvracena tvasr Am.My jsme mensi stat, snad da Policie poozor na susevne nemocne/ jine vbysvetleni nemam/...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud