Pátek 24. března 2023
Svátek slaví Gabriel, zítra Marián
Oblačno 17°C

Těhotnou mámu z České Lípy našli mrtvou: Co prozradila pitva?

Těhotnou mámu z České Lípy našli mrtvou: Co prozradila pitva? (vpravo ilustrační foto)
Těhotnou mámu z České Lípy našli mrtvou: Co prozradila pitva? (vpravo ilustrační foto)  (Autor: Policie ČR/Blesk)
Autor: jel - 
2. února 2023
10:46

Minulý týden pátraly policejní jednotky i potápěči z Českolipska po pětadvacetileté ženě v devátém měsíci těhotenství. Pohřešovaná se ve čtvrtek 25. ledna nevrátila z procházky. Pátrací akce měla bohužel smutný konec. Ženu našli kriminalisté bez známek života. Co o její smrti prozradila pitva?

Žena mongolské národnosti odešla minulý čtvrtek na procházku ze svého domu v České Lípě, kde žila s manželem a malým dítětem. Z procházky se však už nevrátila. Manžel ji podle své výpovědi nejprve šel hledat sám, avšak neúspěšně, druhý den proto ohlásil její pohřešování na policii. 

Rozjela se pátrací akce, do níž se zapojili i potápěči, kteří prohledávali vodní nádrž koupaliště Dubice. V pátek 27. ledna přišla smutná zpráva. Ženu, která měla za dva týdny rodit, našli bez známek života.

„Její tělo bez známek života krátce před 15. hodinou objevil v přírodním terénu u České Lípy psovod se služebním psem v průběhu naší pátrací akce,“ informovala policejní mluvčí Ivana Baláková. Ihned doplnila, že na její smrti se zřejmě nepodílela další osoba.

Odhad kriminalistů potvrdila i předběžná soudní pitva. „Předběžné výsledky pitvy těla zemřelé ženy nenasvědčují tomu, že by se na její smrti podílela druhá osoba. Nicméně okolnosti tohoto smutného případu stále prověřujeme,“ uvedla mluvčí ve středu pro TN.cz.

Video  Pátrání po Janě a Adámkovi v Krkonoších  - Policie ČR
Video se připravuje ...

nadčasový MP ( 3. února 2023 12:56 )

Pitva nám neprozradila, jako vždy, nic!

zwil ( 2. února 2023 12:40 )

Prozradila velké HO, ale i o tom tady musíte bl*ít...

baronessa ( 2. února 2023 11:39 )

Smutné, že muselo zemřít i to nevinné dítě.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání