Pondělí 30. ledna 2023
Svátek slaví Robin, zítra Marika
Oblačno, déšť se sněhem 1°C

Krvavé drama na Slovensku: Renata zaútočila na expartnera Jána, pobodala prý i synka (4)

Autor: VaB - 
25. ledna 2023
13:28

Rodinné drama mohlo skončit obrovskou tragédií! V Pobedimi na Slovensku se hádka mezi bývalými partnery vyhrotila natolik, že žena vzala do ruky nůž a zaútočila na přítele a poté i na čtyřletého syna. Všichni skončili v nemocnici. Slovenskem jen pár dní předtím otřásla tragédie v Michalovcích, kde v bytě našli zastřelený pár a dvě děti.

Dramatický incident z Pobedimi na Slovensku mezi bývalými partnery vyšetřuje policie. Ta v rodinném domě našla pořezanou Renatu (34), Jána (58) a teprve čtyřletého syna Janka. A hlavní podezřelou v celé tragédii je matka Renata.

Pobodání měla předcházet mezi rozvedeným párem hádka, která se postupně vyhrotila. Jana měla následně podle serveru zoznam.sk vzít do ruky nůž a exmanžela pobodat, následně se údajně obrátila i proti svému čtyřletému synovi Jankovi. Zranění utrpěla i Renata.

Ján (58) po pobodání utekl z domu a přivolal pomoc, pravděpodobně se tak se synem zachránil. K pobodání navíc podle policie došlo ve chvíli, kdy si otec hrál se svým dítětem. „Dosud provedeným vyšetřováním bylo zjištěno, že obviněná v sobotu krátce po 20:00 hodin. v rodinném domě v obci Pobedim se pokusila usmrtit svého bývalého manžela. Během toho, jak byl poškozený k obviněné obrácený zády a hrál si se svým synem, ho měla bodnout nožem do oblasti zad a krku,“ uvedli k případu policisté.

Během krvavého běsnění vykřikovala i děsivá slova, údajně se ho snažila zabít. „Následně mělo dojít mezi bývalými manžely k zápasu, během kterého měla žena vyslovit i slova ‚zabiju tě‘. Poškozený v obavě o svůj život a zdraví z rodinného domu utekl k sousedům, které požádal o pomoc,“ dodali policisté.

Zraněný otec utrpěl zranění na obličeji, krku, rameni, zádech a rukou. Policisté zároveň dali podnět na vzetí obviněné do vazby, hrozí jí až 20 let vězení. Podle serveru PlusJedenDen se dvojice vzala v roce 2018, o čtyři roky později ale muž podal žádost o rozvod. Jána popsali jako skvělého a zručného muže, Renatu popsali tak, že měla duševní problémy. 

Rodinná tragédie

Jen o pár dní dříve byla v Michalovcích na Slovensku nalezena čtyři těla v jednom z bytů. Stanislav (†53) měl zastřelit svou ženu Eriku (†44) a dvě děti – čtrnáctiletou dceru Zuzanu a dvanáctiletého syna Jana. Sám otec pák spáchal sebevraždu. Důvodem byla zřejmě jeho dlouhodobá špatná životní situace.

Video  Stanislav v Michalovcích vyvraždil svou rodinu a spáchal sebevraždu  - TV JOJ
Video se připravuje ...

Vánoční stromek letěl v Kuřimi z okna: Anonym se za to omluvil, poslal i peníze

Kazimir1 ( 25. ledna 2023 21:14 )

Mladého masa se mu zachtělo ... Tak se dočkal odplaty , *** ...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání