Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C

Otec nechal svého syna schválně v rozehřátém autě: Chlapeček (†1) úmornému vedru podlehl

Ročního syna nechal otec v autě schválně.
Ročního syna nechal otec v autě schválně.  (Autor: Reprofoto: Cleveland 5 News/Reprofoto WGNO)
Autor: rix - 
7. září 2022
12:12

Naprosto nepochopitelným případem se zabývají američtí policisté. Devatenáctiletý čerstvý otec Landon Parrot z Ohia nechal své roční dítě zamčené v autě, aby tam zemřelo. Nejprve kriminalistům tvrdil, že šlo o nehodu, pod tíhou důkazů se ale nakonec k otřesnému činu přiznal. 

Dítko dokonce otec v bezvědomí převezl do nemocnice. Personálu tvrdil, že syna omylem nechal v autě na chvíli, když si potřeboval odskočit na toaletu. Pokusy o oživení dítěte byly neúspěšné a policie později začala mladého otce pomalu podezřívat.

Kamerové záznamy z místa činu krátce nato usvědčily Parrota ze lži. Dítě neponechal bez dozoru na chvíli, když šel na toaletu. Za svým synem se totiž vrátil až po neuvěřitelných pěti hodinách, mezitímco seděl doma. Ten byl zatím v autě připoutaný bez vody, jídla a se zavřenými okny. 

Pro malého kloučka připravil doslova peklo. Teplota uvnitř vozu se podle odborníků vyšplhala až ke čtyřiapadesáti stupňům. „To dítě tam bylo připoutané v autosedačce bez tekutin a klimatizace,“ kroutil hlavou policista Ty Norris. „Naprosto to trhá srdce,“ zoufal si podle deníku Metro

Parrott se vrátil k autu, až když chtěl vyzvednout manželku z práce. Vyšetřovatelé se domnívají, že dítě nechal v autě, aby mohl být celý den v bytě sám. „Zdá se, že na něj nezapomněl, ale šlo o úmyslný čin,“ vysvětlil Norris. 

Otec bude za smrt dítěte pykat. Byl obviněn z vraždy. U soudu tvrdil, že si je vědom toho, jaké nebezpečí hrozí dítěti zamčenému v rozpáleném autě. To ale život malému chlapečkovi nevrátí. Miloval Mickey Mouse a zvířátka. „Dokonce i v tak mladém věku se uměl jemně chovat k zvířatům. Byl naprosto nadšený z Mickey Mouse,“ stálo v nekrologu. 

Video  Policisté zachránili holčičku, kterou její otec nechal zavřenou v autě. (21. července 2022)  - Policie České republiky
Video se připravuje ...

 

Thyronx ( 11. září 2022 18:12 )

no jo ruský jméno. To asi bude zjev.

Thyronx ( 11. září 2022 18:11 )

Ano, a jen debil to svede na "americký národ". Viz to hovado nade-pode mnou.
Je to typické označení ***, jenž hází celé národy do jednoho pytle. Jako by se identicky to same neodehrálo i v Čechách.
A viděl kdo kdy,že bych tím pádem odsoudil celý národ?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání