Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Mladíka zadrželi na policii kvůli porušení podmínky: V rozpáleném autě mezitím zemřela jeho dcerka (†8 měs.)!

Otec nechal dcerku (†8 měs.) v rozpáleném autě. Zemřela. (Ilustrační foto).
Otec nechal dcerku (†8 měs.) v rozpáleném autě. Zemřela. (Ilustrační foto).  (Autor: istock.cz)
Autor: rix - 
7. května 2022
05:55

Dvacetiletý táta Davied Japez McCorry Whatley z amerického Snellvillu byl na policii vyřešit jeden ze svých přestupků. Kriminalisté rychle přišli na to, že má podmínku, a muže zadrželi. „Zapomněl“ se jim ale zmínit o tom, že přijel autem a po celou dobu v něm zůstává uvězněná jeho teprve osmiměsíční dcera. Ta otřesnému horku bohužel podlehla.

Když byl nezodpovědný Američan vzat do vazby, policisté ho převezli do věznice Gwinnett County Jail. Že na policejní stanici přijel autem, ve kterém nechal zamčenou malou dívenku, se ani jednou nezmínil. O sedm hodin později dorazila zpráva o strašné tragédii. Na pohotovost v Piemont Eastside byla přivezena malá holčička.

Šlo o Whatleyovu dceru. Ačkoli měl muž několik hodin na to se o své dceři zmínit, jako by mu ani nestála za řeč. Nechal ji v autě, která stálo jen kousíček od policejní stanice. Personál nemocnice už jen konstatoval smutnou zprávu, že dívenka horku podlehla, informoval server CBS News

Jen za minulý rok zemřelo v autech na následky tepla v USA třiadvacet dětí. Z 60% jde o ve vozidlech neúmyslně zapomenuté děti. Některé automobilky zavedly senzory, které upozorní majitele aut, pokud zamknou auto a odejdou, aniž by zkontrolovali zadní sedadlo. Výrobci automobilů souhlasili s tím, že do roku 2025 zavedou v autech jakýsi standard pro upozornění na zadní sedadla.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání