Úterý 4. října 2022
Svátek slaví František, zítra Eliška
Oblačno 14°C

Erica utopila v bazénu svou čivavu: Pak pohazovala s její mrtvolou!

Autor: rix - 
15. srpna 2022
21:03

Jen těžko uvěřitelné záběry se dostaly do rukou americkým policistům na Floridě. Dvaatřicetiletá Američanka Erica Blacková krutým způsobem utopila svou čivavu v bazénu. Strážci zákona jsou z její chladnokrevnosti v šoku a ženu už obvinili z týrání zvířat.

Policisté pro její jednání jen těžko hledají slova. „Něco tak hrozného jsem za celý život neviděl,“ svěřil se médiím místní šerif Wayne Ivy. A není se čemu divit. Záznam ukazuje Američanku, jak naprosto chladně drží čivavu pod hladinou. Ta se sice snaží bojovat o svůj život, avšak marně. 

A co víc, strážci zákona neuveřejnili druhou část videa. Psem žena poté měla několikrát mrštit o hranu bazénu, načež prý ponechala jeho tělo bezvládně plavat v bazénu. Jak šerif dodal, video policisté nesdíleli, jelikož bylo příliš krutý. 

Strážci zákona na základě kamerových záznamů už trýznitelku zadrželi a obvinili ji z týrání zvířat. „V pekle je pro takové lidi vyhrazeno zvláštní místo,“ vzkázal šerif podle deníku Daily Star

Dále poznamenal, že Blacková už byla v okresní věznici za ublížení na zdraví se smrtící zbraní poté, co dvakrát bodla osmašedesátiletého muže. „Dokud se nedostane do toho pekla, bude hnít v našem vězení,“ dodal Ivy.

Video  Američanka utopila čivavu v bazénu.  - Facebook: Brevard County Sheriff's Office
Video se připravuje ...

 

pajato73 ( 16. srpna 2022 12:27 )

ten druhy pejsek co to pozoruje ze brehu... jak utekl, kdyz pochopil, co se deje... i ten poznal, ze neco neni v poradku.... ty vole, ta psychopatka by se mela mucit stejne...

HeiI_Babisch ( 16. srpna 2022 08:50 )

Třeba ta čivava byla fašista a nacista, a ty Babiš ani Putin nemají rádi.

tarzanzroduopic ( 15. srpna 2022 23:28 )

Učebnicový příklad psychopata...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání