Úterý 17. května 2022
Svátek slaví Aneta, zítra Nataša
Polojasno 25°C

Podnikatele Rastislava našli mrtvého v obýváku: Zabít ho mohly zplodiny z jeho auta!

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: profimedia.cz)
Autor: rc - 
12. května 2022
18:09

Záchranné složky koncem dubna zasahovaly v bratislavské vilové čtvrti. V jednom z tamních domů našli tělo Rastislava B. Bezvládného ho záchranáři našli v obývacím pokoji, který se nachází nad garáží. Policisté pracují s verzí, že se mohl otrávit výfukovými zplodinami z auta!

Policisté do bratislavského Starého Města podle informací TV Markíza vyjížděli 29. dubna. Na místě zasahovali i hasiči, kteří jim pomáhali s otevřením dveří do domu. „Po otevření bylo ve vnitřních prostorách domů nalezené tělo muže bez známek života, kterého se i navzdory snaze záchranářů nepodařilo oživit,“ uvedli policisté podle informací deníku Plus Jeden Deň.

Tělo podle deníku patřilo podnikateli Rastislavovi B. Záchranáři na místě ošetřili i další členy jeho rodiny, kteří byli převezeni do nemocnice. „Můžeme potvrdit zásah záchranářů, které jsme vyslali na pomoc údajně přiotráveným osobám. Na místě incidentu ošetřili a do nemocnice převezli dvě dospělé ženy a dvě děti,“ uvedla mluvčí záchranářů Alena Krčová.

Co se v rodinném domě ve vilové čtvrti odehrálo, nadále zjišťují policisté. Vyloučili však, že by šlo o vraždu. Vyšetřovatelé pracují s verzí, že na vině mohlo být jeho hybridní auto a podnikatel se mohl otrávit výfukovými zplodinami z vozu. Odborníci pro TV Markíza uvedli, že pokud se hybridní vůz nevypne či nedá do parkovacího módu a hrozí mu vybití baterie, může samo od sebe zapnout spalovací motor. 

Video  V případu unesené a zabité maminky Andrey padly další tresty.  - TV JOJ
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání