Sobota 21. května 2022
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno 22°C

Influencerka (†36) náhle zemřela: Pár dní před smrtí publikovala mrazivé video!

Autor: rc - 
6. ledna 2022
20:27

Uživatele TikToku šokovala smrt influencerky Candice Murley Marystownové, kterou všichni znali jako Candi. Šestatřicetiletá Kanaďanka náhle zemřela pouhé dva dny po oslavách nového roku. Není jasné, co zapříčinilo její smrt. Pár dní před smrtí však zveřejnila děsivé video, v němž tvrdí, že hlasy v její hlavě utichly!

Na sociální síti TikTok Candice slavila velký úspěch. Na její videa čekalo víc jak 26 tisíc lidí. Všechny její fanoušky, známé a zejména rodinu šokovala její náhlá smrt. Šestatřicetiletá žena zemřela podle informací britského deníku Daily Mail zatím z neznámých příčin v neděli, pouhé dva dny poté, co oslavila příchod nového roku. Se svým manželem Davem vychovávala syna Maxwella, který zůstal bez mámy.

Několik hodin před svou smrtí na sociální síti publikovala poslední videa, na nichž byla se svou kočkou Stashem a v dalším vařila večeři. Dva dny před její smrtí se na TikToku objevilo video, v němž zaznělo: „Nenávidím, když hlasy v mé hlavě utichnou, protože pak nevím, co ti zm*di mají za lubem.“

Pod videi se začaly štosovat komentáře, v nichž někteří uvádí, že Candice často popíjela alkohol, a další zdůrazňují, že čelila ošklivým komentářům. Její sestra Marsha McEvoyová uvedla, že její rodina je v šoku a zdrcená. Blízcí si nemohou dovolit zaplatit její pohřeb a tak založili veřejnou sbírku na GoFundMe. „Bylo to tak nečekané. Candice byla plná života a vždy si žila po svém. Měla fanouškovskou základu jako nikdo,“ uvedla Marsha s tím, že její sestra milovala zpět a tanec a sršela energii. „Prostě víme, že teď tancuje někde v nebi. Všichni víme, jak moc věřila v nebe, určitě tam teď je,“ dodala.

VIDEO: Dívka spadla v Satalicích z mostu do kolejiště. (6. ledna 2022)

Video  Dívka spadla v Satalicích z mostu do kolejiště. (6. ledna 2022)  - Blesk.cz - David Malík
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání