Pátek 28. ledna 2022
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava
Zataženo, déšť se sněhem 4°C

Ženu (†48) našli mrtvou na dvorku: Roztrhali ji její milovaní psi!

Autor: rc - 
26. listopadu 2021
11:37

Tragicky zemřela milovnice psů Tiffany L. Frangioneová. Bezvládné tělo osmačtyřicetileté rodačky z Houstonu bylo nalezeno v tratolišti krve na jejím dvorku. Zabít ji měli podle policie její dva milovaní pejsci, když se je snažila odtrhnout od psů souseda.

Tiffany Frangioneová naprosto zbožňovala své dva pejsky - fenku Mashu a psa Rachiriuse Maximuse. Pro své mazlíčky dokonce zařídila profily na Instagramu, který zásobovala jejich fotografiemi. V roce 2019 na sociální síť napsala, že se Mashe a Rachiriusovi narodila štěňata a svěřila, že se cítí být požehnaná. Rachirius se narodil v roce 2018 a Tiffany uvedla, že byl dřív hlídací pes, který se narodil v Dubaji, aby hlídal dubajské šajchy.

„Přijel jsem do Spojených států se svými dvěma bratry z Dubaje,“ napsala Tiffany na stránku na sociální síti věnovanou svému pejskovi s tím, že však pro takovou práci nebyl stavěný a to kvůli jeho laskavé a milující povaze. Svůj nový domov tak našel v texaském Houstonu, kde bydlel spolu s fenkou Mashou, která je kříženec aljašského huskyho. Rachirius je rasy Cane Corso.

Minulý pátek však došlo k tragédii. Zatím není jasné, co se přesně na dvorku rodinného domu odehrálo. Nicméně podle informací britského deníku Daily Mail se zřejmě Masha a Rachirius Maximus začali prát se psy souseda přes plot. Tiffany údajně měla jít psy od sebe odtrhnout a byla napadena svými svěřenci.

Na dvorku ji našli bezvládnou. V případu byla nařízena soudní pitva, která určí přesnou příčinu smrti. Zřejmě však zemřela po útoku svých vlastních psů, kteří skončili v útulku, odkud si je již vyzvedl manžel Tiffany, a budou utraceni.

VIDEO: Osmiletou dívku na Slovensku pokousal pes.

Video Osmiletou dívku na Slovensku pokousal pes. - TV JOJ

Uživatel_5556665 ( 30. listopadu 2021 08:48 )

Nevěřím tomu. Opět svedeno vše na psy. Pokousání bych věřila, ale určitě ne zabití... Chudáci psy.

cznb ( 27. listopadu 2021 19:05 )

Takže to je příběh s dobrým koncem. Nikomu cizímu se nic nestalo a ty krvelačné bestie vypnou, aby už neměly šanci to zopakovat.

majke79 ( 26. listopadu 2021 12:35 )

Přečoklováno , dobře tak , PÁNIČKOVÉ

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání