Opilí mladíci se v Pardubicích poprali se značkou: Nejdřív pěsti, poté kopy!

Autor: VaB - 
12. listopadu 2021
11:42

Jen co vyšel ven z baru, už se opilec rval. Nebylo to ale s živým oponentem, nýbrž s dopravní značkou. „Třicítku“ nakonec ve dvou přeprali, za chvíli ale dva muže dopadli strážníci z Pardubic. Ke všemu se přiznal.

Strážníci městské policie v Pardubicích musejí často řešit případy poničených dopravních značek. Dokonce se už i stalo, že jeden z obyvatelů vzal na značku pilku na železo a přeřezal jí.  A to dokonce dvakrát.

Na posledním zveřejněném videu je ale vidět daleko bizarnější případ „napadené“ značky. Skupinka mužů vyšla z baru a jeden z mladíků (20) okamžitě zamířil k tyči, do které začal bušit pěstmi. Po něm se přidal jeho kamarád.

„Začal s ní cloumat a vyvrátil ji, nakonec jí poslední šťouchanec uštědřil právě samozvaný bojovník. Tohle všechno se stalo v dohledu městských kamer. Stačila chvíle hledání v ulicích města a najít tu správnou skupinku rozjívených kamarádů,“ uvedli strážníci.

Netrvalo to ani moc dlouho a mladíci se ke všemu přiznali. Vzhledem k tomu, že značku poničili a způsobili na ní škodu, bude vše řešit správní orgán.

Video  Opilci v Pardubicích ničili dopravní značku. Přímo pod kamerou.  - MP Pardubice
Video se připravuje ...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání