Pondělí 26. července 2021
Svátek slaví Anna, zítra Věroslav
Oblačno, bouřka 27°C

Řidič v obrovském SUV ujížděl strážníkům: Za Unhoští narazil čelně do stromu

Autor: VaB - 
21. června 2021
15:29

Dramatická honička u Unhoště! Muž ve Fordu Ranger najel nejdřív na trávu a poté narazil do dopravní značky. Když ho chtěli strážníci zastavit, začal ujíždět. Po čelním nárazu do stromu zůstalo jeho auto zdemolované mimo silnici. Jako zázrakem přežil.

V neděli pozdě večer se strážníci z Unhoště rozhodli v ulici Karla Čapka zastavit řidiče ve velkém SUV. Před tím najel na travnatý pás a naboural do dopravního značení. Od nehody pak ujel. Když se ho snažili zastavit, nereagoval a začal ujíždět.

„Řidič výzvy městských strážníků nerespektoval a pokračoval rychlou jízdou ve směru na obec Svárov. Na pozemní komunikaci mezi obcemi Unhošť a Svárov řidič nezvládl řízení a narazil čelně do vzrostlého stromu,“ popsala mluvčí policie Jana Šteinerová.

Policisté chtěli u muže zjistit, zda není pod vlivem alkoholu. Test ale odmítl. „Policejním šetřením bylo zjištěno, že řidičem je osmačtyřicetiletý muž z Kladenska, který odmítl dechovou zkoušku i vyšetření s odběrem biologického materiálu. Řidič cestoval ve vozidle sám.  Se zraněním byl převezen posádkou sanitního vozidla ZZS do motolské nemocnice,“ dodala mluvčí.

Auto zůstalo po nehodě totálně zdemolované, je až zázrak, že řidič přežil. Škoda byla odhadnuta na 255 tisíc korun.

Jirik-ta ( 21. června 2021 15:48 )

Ach jó.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání