Pondělí 29. listopadu 2021
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Chlapec (1,5) zavřel maminku na balkoně: Bezmocně sledovala, jak si uvnitř hraje s nůžkami

Autor: rc - 
26. října 2021
11:36

Chvíle hrůzy zažila maminka z Pardubic. Jejímu teprve osmnáctiměsíčnímu synovi se podařilo ji zavřít na balkoně! Přes okno navíc viděla, jak si uvnitř hraje s nůžkami. Pomohli jim až hasiči.

Ve čtvrtek vyráželi hasiči na pomoc mamince, která v Pardubicích uvázla na balkoně svého bytu. „Krve by se v ženě nedořezal, když strávila v pondělí 25. října několik minut doslova „odříznutá“ od svého 1,5 ročního syna, který ji uzavřel na balkoně bytu v Pardubicích,“ popsali na sociální síti Facebook s tím, že zatímco byla uvězněná a bezmocná, její syn vzal do rukou nůžky!

Maminka tak jen bezmocně sledovala, jak si hraje chlapec s nebezpečným předmětem. „Na pomoc přispěchala jednotka hasičů. Velitel ihned rozhodl vést zásah souběžně dvěma cestami,“ informovali dále bojovníci s požáry s tím, že z venku se dostávali k ženě pomocí automobilového i nastavovacího žebříku. Podařil se i zásah zevnitř. „Tady byly komplikací bezpečnostní dveře. Obě cesty ale byly úspěšné,“ dodali s tím, že při zásahu byla nejdůležitější rychlost.

„Přeci jen tak malý chlapec a v jeho rukou nůžky. Každý z nás si umí přestavit, co by se mohlo stát,“ uzavřeli zachránci a dodali, že malému rošťákovi se naštěstí nic zlého nepřihodilo a od hasičů ještě dostal jako hračku dráčka Záchranářka, aby nezapomněl na rošťárnu, kterou vyvedl jako batole.

VIDEO: Pes vlezl u Oldřichova v Hájích do skály, po devíti hodinách ho vytáhli hasiči. 

Video Pes vlezl u Oldřichova v Hájích do skály, po devíti hodinách ho vytáhli hasiči. - Hasiči Oldřichov

vrsrvrsr ( 26. října 2021 15:10 )

Škoda, že jí nenapadlo rozbít sklo... Zbytečný výjezd hasičů, které možná bylo potřeba jinde více, nechal bych jí to uhradit... Ale možná jim šlo o toho dráčka...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání