Čtvrtek 23. května 2024
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Oblačno, déšť 21°C

Mrtvé děti (†7 a †10 měs.) nalezli v autosedačkách: Zavraždila je jejich šílená matka!

Matka Yuhwei Chouová z New Jersey chladnokrevně zavraždila své dvě děti!
Matka Yuhwei Chouová z New Jersey chladnokrevně zavraždila své dvě děti!  (Autor: Hillsborough township police/Profimedia)
Autor: rix - 
10. listopadu 2021
20:19

Matka Yuhwei Chouová z New Jersey chladnokrevně zavraždila své dvě děti! Jejich těla byla nalezena svázaná na zadním sedadle auta, které v příkopu nalezl řidič, který jel náhodou zrovna kolem.

Yuhwei Chouová byla obviněna z vraždy sedmileté Samanty Rossové a desetiměsíčního Paula Rosse. Děsivý nález dvou mrtvých dětí učinil řidič odtahovky Robert Long, který v úterý krátce před osmou hodinou ranní náhodou projížděl kolem po polní silnici. „Byl úplně otřesen,“ uvedl otec řidiče, když popisoval, jak jeho syn nalezl mrtvá tělíčka.

„Řekl, že našel v příkopu paní a zeptal se jí, zdali je v pořádku. Ona řekla, že ne,“ sdělil. Poté uviděl v autě obraz, který již nikdy z hlavy nedostane. Ihned zavolal policisty. Když se pak Long dověděl, že matka své děti zabila, stěží mohl popadnout dech. „To je prostě neuvěřitelné, jak tohle mohla udělat?“ ptal se sám sebe.

Jak uvedl deník Daily Mail, prokurátor Michael Roberston mezitím obvinil matku vražedkyni ze dvou vražd. V současné době čeká na verdikt ve věznici v Somerset County. „Vyšetřování potvrdilo, že Chouová zabila své dvě děti Samanthu a Paula,“ potvrdil zdrcující skutečnost soud. „Okolnosti vedoucí k činu prošetřují úřady,“ dodal. 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání